33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
про відкриття апеляційного провадження
"02" травня 2018 р. Справа № 4/40-Б
Рівненський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
суддя-доповідач (головуючий суддя) Василишин А.Р., суддя Грязнов В.В. , суддя Філіпова Т.Л. перевіривши матеріали апеляційної скарги Приватного підприємства "Баядєра" на ухвалу господарського суду Житомирської області від 20 червня 2017 року (суддя - Омельян О.С.) та на ухвалу господарського суду Житомирської області від 06 лютого 2018 року (суддя - Макаревич В.А.) у справі № 4/40-Б
За заявою Приватного підприємства "Баядєра" (м. Горлівка, Донецька область)
Товариства з обмеженою відповідальністю "Союз - Віктан - Трейд" (м. Київ)
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю Торгівельний дім "ПродСоюз" (м. Житомир)
про визнання банкрутом
інші учасники провадження у справі про банкрутство:
- Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області (10014, м. Житомир, Бульвар Новий, 5);
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Агаєв" ( 03048, м. Київ, вул. Івана Пулюя, буд. 5);
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Бріз-Т" (23234, Вінницька обл., Вінницький район, с. Лука-Мелешківська, вул. Привокзальна, буд. 1-Д);
- Житомирське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (10003, м. Житомир, вул. Перемоги, буд. 55);
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Агроспецресурси" (01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, буд. 13);
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Україна-Рибсервіс" (61166, м. Харків, вул. Новгородська, буд. 11, кімн. 306);
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Майстер Снек" (49005, м. Дніпропетровськ, просп. Гагаріна, буд. 163, кв. 45);
- Відкрите акціонерне товариство "ТерА" ( 46006, м. Тернопіль, вул. Пирогова, буд. 11);
- фізична особа-підприємець Бережной Євген Володимирович ( 95034, АДРЕСА_2);
- фізична особа-підприємець Гринишин Євгеній Ярославович (АДРЕСА_1);
- Житомирський міський центр зайнятості (10005, м. Житомир, вул. Черняховського , буд. 110);
- Приватне підприємство "Трейд" (99804, м. Севастополь, смт. Кача, вул. Первомайська, буд. 10);
- Відкрите акціонерне товариство "Житомирський маслозавод" ( 10002, м. Житомир, вул. Івана Гонти, буд. 4);
- Товариство з обмеженою відповідальністю "АЙС ТІМ" (12430, Житомирська обл., Житомирський район, сільрада Станишівська, за межами населених пунктів комплекс будівель і споруд №4);
- Публічне акціонерне товариство "ВТБ Банк" ( 01004, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка/вул. Пушкінська, буд. 8/26);
- Публічне акціонерне товариство "Дельта Банк" ( 01133, м. Київ, вул. Щорса, буд. 36-Б);
- Товариство з обмеженою відповідальністю "АВІС" (21037, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 150);
- Акціонерний комерційний інноваційний банк "УкрСиббанк" ( 61001, м. Харків, просп. Московський, буд. 60);
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Грей-центр" (69041, м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, буд. 63-А);
- Відкрите акціонерне товариство "Новоград-Волинський м'ясокомбінат" (11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Борисова, буд. 4);
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Лідер-продукт" (10001, м. Житомир, вул. Ватутіна, буд. 188);
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Кондитер-Люкс" ( 10001, м. Житомир, вул. Ватутіна, буд. 188);
- Приватне підприємство "Еллада-Дринк" (99016, м. Севастополь, вул. Надії Краєвої, буд. 15);
- Регіональне відділення Фонду державного майна України по Житомирській області (10008, м. Житомир, вул. 1-го травня, буд. 20);
- Житомирська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області (10014, м. Житомир, майдан Перемоги,2);
- ліквідатор - арбітражний керуючий Кіцул С.Б. (АДРЕСА_3);
- Прокуратура Житомирської області ( 10008, м. Житомир, вул. 1-го травня, буд 11);
- Виконавчий комітет Житомирської міської ради (10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 4/2)
10 квітня 2018 року апелянт - Приватне підприємство "Баядєра" - звернувся до Рівненського апеляційного господарського суду із апеляційною скаргою на ухвалу господарського суду Житомирської області від 20 червня 2017 року та на ухвалу господарського суду Житомирської області від 06 лютого 2018 року у справі № 4/40-Б за заявою Приватного підприємства "Баядєра", Товариства з обмеженою відповідальністю "Союз - Віктан - Трейд" до Товариства з обмеженою відповідальністю Торгівельний дім "Продсоюз" про банкрутство.
У вказаній апеляційній скарзі Приватне підприємство "Баядєра" просить суд апеляційної інстанції означені ухвали місцевого господарського суду скасувати, апеляційну скаргу задоволити в повному обсязі.
Ухвалою суду від 13 квітня 2018 року, з підстав, висвітлених в ній, апеляційну скаргу приватного підприємства "Баядєра" залишено без руху.
Водночас, апелянтом подано заяву, в якій усунуто недоліки, зазначені в ухвалі від 13 квітня 2018 року про залишення апеляційної скарги без руху, а саме: доплачено судовий збір в розмірі 881,00 грн. ( квитанція №0.0.1021655932.1 від 25 квітня 2018 року), та докази, що підтверджують надіслання копії апеляційної скарги іншим учасникам справи.
Суд констатує, що автоматизованою системою документообігу суду визначено колегію суддів для розгляду справи № 4/40-Б у складі: головуючий суддя Василишин А.Р., суддя Філіпова Т.Л., суддя Розізнана І.В..
Розпорядженням керівника апарату Рівненського апеляційного господарського суду - Турович Н.С. від 02 травня 2018 року в справі № 4/40-Б у зв'язку з відпусткою (судді- члена колегії) Розізнаної І.В. та відповідно до п. 8.2 Засад використання автоматизованої системи документообігу суду у Рівненському апеляційному господарському суді, призначено повторний автоматизований розподіл справи № 4/40-Б.
Відповідно до протоколу автоматичної зміни складу колегії суддів від 02 травня 2018 року автоматизованою системою документообігу суду внесено зміни до її складу та визначено новий склад, а саме: головуючий суддя Василишин А.Р., суддя Грязнов В.В., суддя Філіпова Т.Л..
Розглянувши вищевказану заяву апелянта про усунення недоліків, суд апеляційної інстанції у складі вищевказаної колегії зазначає наступне.
Приписами частини 1 статті 262 ГПК України визначено, що про відкриття апеляційного провадження у справі суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу.
Частиною 2 статті 262 ГПК України визначено, що до відкриття апеляційного провадження учасники справи мають право подати заперечення проти відкриття апеляційного провадження.
В силу дії частини 3 статті 262 ГПК України: в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи; якщо разом з апеляційною скаргою подано заяви чи клопотання, суд в ухвалі про відкриття апеляційного провадження встановлює строк, протягом якого учасники справи мають подати свої заперечення щодо поданих заяв чи клопотань, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Водночас, суд констатує, що заперечень проти відкриття апеляційного провадження в порядку частини 2 статті 262 ГПК України від учасників справи не надходило.
З урахуванням вищевикладеного, апеляційний суд не вбачає підстав для не прийняття та повернення без розгляду або відмови у відкритті апеляційного провадження. Відтак, суд відкриває апеляційне провадження по даній справі.
Керуючись ст.234,260, 262 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Прийняти справу № 4/40-Б для розгляду колегією суддів у складі: головуючий суддя Василишин А.Р., суддя Грязнов В.В., суддя Філіпова Т.Л..
2. Поновити Приватному підприємству "Баядєра" пропущений процесуальний строк на апеляційне оскарження ухвали Житомирської області від 20 червня 2017 року, та ухвали господарського суду Житомирської області від 06 лютого 2018 року .
3. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Приватного підприємства "Баядєра" на ухвалу господарського суду Житомирської області від 20 червня 2017 року та на ухвалу господарського суду Житомирської області від 06 лютого 2018 року у справі № 4/40-Б.
4. Запропонувати сторонам по справі в строк протягом 7 днів з дня вручення даної ухвали надати до канцелярії суду відзив на апеляційну скаргу з доказами його (доданих до нього документів) надсилання скаржнику в порядку частини 2 статті 263 ГПК України.
5. Копію ухвали направити сторонам по справі рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення, а також на електронну адресу сторони (у разі наявності відомостей про таку адресу).
6. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя Василишин А.Р.
Суддя Грязнов В.В.
Суддя Філіпова Т.Л.