Ухвала від 02.05.2018 по справі Н/806/2995/17

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про повернення заяви за нововиявленими обставинами

02 травня 2018 року м. Житомир справа № Н/806/2995/17

категорія 6.2

Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Черняхович І.Е., розглянувши заяву Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про зобов'язання надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою,

встановив:

Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області звернулось до суду із вказаною заявою та просить переглянути постанову Житомирського окружного адміністративного суду від 15.11.2017 по справі № 806/2995/17 у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Ухвалою Житомирського окружного адміністративного суду від 23 березня 2018 року вказана позовна заява була залишена без руху та надано позивачу строк на усунення недоліків протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали.

Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області отримало ухвалу про залишення позовної заяви без руху 30 березня 2018 року, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення.

10 квітня 2018 року, Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області до суду було надано уточнену заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами та клопотання в якому заявник, просить вирішити питання сплати судового збору під час винесення рішення.

Розглянувши клопотання заявника, суд прийшов до висновку, що, зазначені в ньому причини для вирішення питання сплати судового під час винесення рішення є неповажними, а тому клопотання не підлягає задоволенню.

Таким чином, відповідно до уточненої заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставина, заявником не усунуто один з недоліків, зазначених в ухвалі про залишення заяви без руху від 23.03.2018, а саме: до заяви не додано документ, що підтверджує сплату судового збору.

Відповідно до ч.3 ст.366 КАС України, до заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 364 цього Кодексу, застосовуються правила статті 169 цього Кодексу.

Згідно п.1 ч.4 ст.169 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Враховуючи, що Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області у встановлений судом строк вимоги ухвали суду від 23 березня 2018 року не виконало, недоліки заяви, яку залишено без руху, не усунуто, заява про перегляд судового рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами підлягає поверненню заявнику.

Керуючись статтями 169, 243, 248, 256, 364, 366 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

Повернути Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області заяву про перегляд постанови Житомирського окружного адміністративного суду від 15.11.2017 за нововиявленими обставинами в адміністративній справі № 806/2995/17 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про зобов'язання надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою.

Копію ухвали про повернення заяви надіслати особі, яка її подала, разом із заявою й усіма доданими до неї матеріалами не пізніше наступного дня після її постановлення.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена до Житомирського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Суддя І.Е.Черняхович