11 квітня 2018 р.м.ОдесаСправа № 814/2333/17
Одеський апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді -Кравченка К.В.,
судді -Джабурії О.В.,
судді -Вербицької Н.В.
розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Миколаївобленерго" на рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 03.03.2018 р. по справі № 814/2333/17 за позовом Публічного акціонерного товариства "Миколаївобленерго" до Одеського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення від 08.08.2017р. № 0006045701,
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 КАС України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Одеським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 296, 300 КАС України, суддя -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Миколаївобленерго" .
Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Одеського апеляційного адміністративного суду відзив на апеляційну скаргу, а також свої заперечення на заяви чи клопотання у разі їх подання.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя:К.В. Кравченко
Суддя: Суддя:О.В. Джабурія Н.В. Вербицька