Ухвала від 18.04.2018 по справі 576/736/18

Справа № 576/736/18

Провадження № 1-кс/576/199/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18.04.18 місто Глухів

Слідчий суддя Глухівського міськрайонного суду Сумської області ОСОБА_1 з участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого про проведення експертизи, -

встановив:

17.04.2018 р. до суду надійшло клопотання слідчого Глухівського відділу поліції про проведення експертизи, яке мотивоване тим, що слідчим за ч. 1 ст. 309 КК України розслідується кримінальне провадження № 12018200070000234 від 12.04.2018 р. З метою встановлення на предмет належності речовини до наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, а також для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

У зв'язку з неявкою учасників справи, слідчий суддя вирішує не здійснювати фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді.

Вивчивши клопотання та матеріали до нього, приходжу до наступних висновків.

Згідно ст. 243 КПК України експерт залучається за наявності підстав для проведення експертизи за дорученням слідчого судді, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження.

Відповідно до витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, слідчим розслідується кримінальне провадження № 12018200070000234 від 12.04.2018 р. за ознаками ч. 1 ст. 309 КК України.

Слідчий суддя вважає доведеним, що для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідно залучити експерта.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 242-244 КПК України, слідчий суддя, -

постановив:

Доручити експертам Сумського НДЕКЦ МВС України провести судову експертизу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, на вирішення якої поставити наступні питання:

- Чи містяться наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги чи прекурсори в наданій на дослідження речовині в фольгових згортках?

- Якщо так, та до якого виду наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів вони відносяться та яка їх вага?

Попередити експерта про кримінальну відповідальність за ст.ст. 384, 385 КК України за завідомо неправдивий висновок та відмову від виконання покладених на них обов'язків.

Зобов'язати слідчого направити в розпорядження експерта всі необхідні йому матеріали.

Надати дозвіл експерту на повне або часткове використання та зміну властивостей, наданої для дослідження речовини.

Висновок експерта, залученого слідчим суддею, надати протягом місяця особі, за клопотанням якої він був залучений.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
73465593
Наступний документ
73465595
Інформація про рішення:
№ рішення: 73465594
№ справи: 576/736/18
Дата рішення: 18.04.2018
Дата публікації: 28.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Глухівський міськрайонний суд Сумської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров'я населення; Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів (усього), з них; Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (18.04.2018)
Дата надходження: 17.04.2018
Предмет позову: -
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОЛОДЯЖНИЙ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
суддя-доповідач:
КОЛОДЯЖНИЙ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ