Господарський суд Чернігівської області
14000 м. Чернігів, проспект Миру 20 Тел. 7-38-36, факс 7-44-62
Іменем України
"19" червня 2007 р. Справа № 18/196
За позовом: Контрольно -ревізійного управління в Чернігівській області
14000, м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11
До Корюківського районного відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області
15300, м. Корюківка, вул. К.Маркса, 7
про зобов'язання виконати обов'язкові вимоги по усуненню виявлених порушень
Суддя А.С.Сидоренко
Представники сторін:
Від позивача: Курганська О.М. -гол. юриск-т, дов. від 11.05.2007р. б/н
Від відповідача: Чугай О.О. -юриск-т штабу УМВС України в Чернігівській області, дов. від 11.06.2007р. № 3818
Контрольно -ревізійним управлінням в Чернігівській області заявлено адміністративний позов до Корюківського районного відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області про зобов'язання відповідача виконати обов'язкові вимоги по усуненню виявлених порушень в частині вжиття заходів по відшкодуванню проведених всупереч вимогам законодавства видатків по сплаті податку з власників транспортних засобів та за реєстрацію нового автомобіля на суму 4000,00 грн.
До початку судового розгляду справи, позивач надав заяву про відмову від адміністративного позову. Дана заява мотивована тим, що відповідач добровільно виконав обов'язкові вимоги по усуненню виявлених порушень в частині вжиття заходів по відшкодуванню проведених всупереч вимогам законодавства видатків по сплаті податку з власників транспортних засобів та за реєстрацію нового автомобіля на суму 4000,00 грн. На підтвердження даної обставини позивач надав копію наказу начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області від 07.06.2007р. № 337, згідно якого службовий автотранспорт, власником якого є держава в особі УМВС України в Чернігівській області, був переданий в оперативне використання до МРВ УМВС області.
Згідно ст. ст. 51, 136 Кодексу адміністративного судочинства України, позивач може відмовитися від адміністративного позову протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи. Судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112, 113 цього Кодексу.
Про прийняття відмови від адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі (ч. 2 ст. 112 Кодексу адміністративного судочинства України).
Розглянувши дану заяву, суд вважає за можливе прийняти відмову позивача від адміністративного позову, оскільки такі дії позивача не суперечать закону та не порушують нічиї права, свободи або інтереси.
Керуючись ст. ст. 51, 112, 136, 157, 158, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
1.Провадження у справі закрити.
2.Дана ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду в наступному порядку: про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
3.Дана ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя А.С.Сидоренко