Ухвала від 15.06.2007 по справі 02-4/6-29

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

15.06.07 Справа№ 02-4/6-29

Суддя М. Синчук, розглянувши матеріали заяви

кредитора:

Акціонерного комерційно-інвестиційного банку в особі філії «Відділення Промінвестбанку в м. Львові», м. Бібка,

про:

порушення справи про банкрутство дочірнього підприємства «Астра-торг» (код ЄДРПОУ 22368522), м. Бібрка,

визнав подані матеріали недостатніми для порушення провадження у справі про банкрутство з наступних підстав.

Відповідно до п. 1 ст. 8 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» суддя господарського суду приймає заяву про порушення справи про банкрутство, подану з дотриманням вимог цього Закону та Господарського процесуального кодексу України.

Пунктом 3 ст. 6 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» визначено, що справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом. Таким чином, однієї із обов'язкових ознак порушення справи про банкрутство є безспірність вимог кредитора.

Згідно зі ст. 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» безспірні вимоги кредиторів - вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника. Тобто така безспірність передбачає, що спір між боржником і кредитором відсутній, тому що він вирішений у судовому або досудовому порядку. Вимоги до боржника повинні підтверджуватися виконавчими документами (виконавчий лист, наказ господарського суду, виконавчий напис нотаріуса тощо), за яким здійснюється стягнення коштів з рахунків боржника, відповіддю на претензію. Про це також свідчать і положення п. 8 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Таких документів кредитором не представлено.

Керуючись ст.ст. 1, 7, 6, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», п. 3 ст. 63, ст. 86 ГПК України, суддя -

УХВАЛИВ:

Повернути заяву Акціонерного комерційно-інвестиційного банку в особі філії «Відділення Промінвестбанку в м. Львові» про порушення справи про банкрутство дочірнього підприємства «Астра-торг» без розгляду.

Суддя

Попередній документ
734050
Наступний документ
734052
Інформація про рішення:
№ рішення: 734051
№ справи: 02-4/6-29
Дата рішення: 15.06.2007
Дата публікації: 27.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство