Справа №: 486/381/18 Провадження № 3/486/204/2018
12 квітня 2018 року Южноукраїнський міський суд Миколаївської області у складі головуючого судді Франчук О.Д. при секретарі Деменко К.Л.
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Южноукраїнського ВП Первомайського ВП ГУ НП в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, (РНОКПП НОМЕР_1), працюючого: СТОВ “Промінь” с. Воєводське трактористом, зареєстрованого: ІНФОРМАЦІЯ_3,
за ч. 1 ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
14 березня 2018 року було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідно до якого, громадянин ОСОБА_1 вчиняє домашнє насильство відносно своєї співмешканки ОСОБА_2, а саме погрожує фізичною розправою, виражається на її адресу нецензурною лайкою та застосовує до неї фізичну силу.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, як вчинення домашнього насильства, тобто умисне вчинення будь-яких діянь, внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров'ю потерпілого.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав та підтвердив, що дійсно вчинив сварку з ОСОБА_2, під час якої висловлювався на її адресу нецензурною лайкою. У вчиненому щиро каявся.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КупАП, окрім його особистих пояснень, підтверджується письмовими поясненнями потерпілої ОСОБА_2, відповідно до яких її співмешканець ОСОБА_1 останнім часом грубо себе поводить по відношенню до неї, ображає її, виражається на її адресу нецензурною лайкою, погрожує фізичною розправою, та аналогічними показами свідка ОСОБА_3
При призначенні ОСОБА_1 виду і розміру адміністративного стягнення, суддя враховує характер вчиненого ним адміністративного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини і вважає за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
У відповідності до ст. 40-1 КУпАП з ОСОБА_1 на користь держави підлягають стягненню витрати пов'язані зі сплатою судового збору.
Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, суддя
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 30 годин громадських робіт.
Стягнути з ОСОБА_1, (РНОКПП НОМЕР_1), на користь держави (отримувач коштів: ГУК у м. Києві /м.Київ/ 22030106; код ЄДРПОУ: 37993783; банк отримувача: Головне управління Державної казначейської служби України у м. Києві; код банку отримувача: 820019; рахунок отримувача: 31215256700001; код класифікації доходів бюджету: 22030106) судовий збір розміром - 352 (триста п'ятдесят дві) гривні 40 коп..
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Миколаївської області через Южноукраїнський міський суд Миколаївської області, протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Постанова підлягає виконанню протягом трьох місяців з дня винесення. В разі оскарження постанови, перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги.
Суддя Южноукраїнського міського суду ОСОБА_4