Ухвала від 11.04.2018 по справі 755/3091/18

Справа № 755/3091/18

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження та

призначення справи до судового розгляду по суті

"11" квітня 2018 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судді: Ластовка Н.Д.

за участю секретаря: Леонтович Т.І.

провівши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва, підготовче судове засідання у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

В провадження Дніпровського районного суду м. Києва надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Ухвалою Дніпровського районного суду м. Києва від 27.02.2018 року у вищевказаній справі було відкрито провадження та призначено її до розгляду в підготовчому судовому засіданні за участю сторін.

15 грудня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу Адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» №2147-VIII від 03.10.2017 року, котрим ЦПК України викладено в новій редакції.

В підготовче засідання позивач ОСОБА_1 не з'явилася, однак в позовній заяві зазначено про розгляд справи у її відсутність.

Відповідач ОСОБА_2 в підготовче судове засідання не з'явився, зазначену ухвалу суду повернуто за закінченням терміну зберігання, про що свідчить поштове повідомлення про повернення ухвали Дніпровського районного суду м. Києва від 27 лютого 2018 року.

За таких обставин, враховуючи думку позивача, яка в позовній заяві зазначила про розгляд справи у її відсутність, суд визнав можливим провести підготовчий розгляд справи у відсутність учасників судового процесу на підставі наявних у справі доказів.

Відповідно до ч. 2 ст.19 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку: 1) наказного провадження; 2) позовного провадження (загального або спрощеного); 3) окремого провадження.

На виконання вимог ч.2 ст.197 ЦПК України судом було здійснено визначені у вказаній нормі дії, необхідні для забезпечення правильного та своєчасного розгляду справи по суті шляхом розгляду та вирішення заявлених учасниками клопотань, долучення доказів.

При цьому, підстав для відкладення підготовчого засідання або оголошення перерви у відповідності до вимог ст.199 ЦПК України судом встановлено не було.

За умовами ч.2 ст.200 ЦПК України суд вважає за можливе закрити підготовче провадження у цій справі та призначити справу до судового розгляду по суті.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.189, 196-200, 280-281 ЦПК України,-

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, та призначити її до судового розгляду по суті в загальному позовному провадженні на 10 травня 2018 року на 11 год. 00 хв. в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва за адресою: 02105, м. Київ, вул. Івана Сергієнка, 3, каб №24.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://dn.ki.court.gov.ua.

У відповідності до вимог ст.353 ЦПК України ухвала оскарженню не підлягає, але заперечення на неї включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя:

Попередній документ
73322234
Наступний документ
73322236
Інформація про рішення:
№ рішення: 73322235
№ справи: 755/3091/18
Дата рішення: 11.04.2018
Дата публікації: 17.04.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дніпровський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про розірвання шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (05.06.2018)
Результат розгляду: заяву задоволено повністю
Дата надходження: 27.02.2018
Предмет позову: про розірвання шлюбу