Справа № 2-1172/10
Провадження № 6/185/151/18
про прийняття заяви до свого провадження
10 квітня 2018 року суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Головін В.О., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія «Кредит-Капітал», заінтересовані особи - Публічне акціонерне товариство «ВіЕйБі Банк», ОСОБА_1, Павлоградський МР ВДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області про заміну сторони виконавчого провадження, -
До Павлоградського міськрайонного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія «Кредит-Капітал» із заявою про заміну сторони виконавчого провадження у справі № 2-1172/2010 за позовом ПАТ «ВіЕйБі Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Враховуючи, що підстав для залишення заяви без руху, повернення заяви не встановлено, вважаю необхідним прийняти дану заяву до свого провадження та призначити справу до судового розгляду.
Керуючись ст.442 ЦПК України, суддя -
Прийняти до свого провадження заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія «Кредит-Капітал», заінтересовані особи - Публічне акціонерне товариство «ВіЕйБі Банк», ОСОБА_1, Павлоградський МР ВДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області про заміну сторони виконавчого провадження.
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області (Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Дніпровська, буд.135) на 24 травня 2018 року о 15:30 год, з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб.
Ухвалу суду направити учасникам справи.
Веб-сторінка на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи - http://pvm.dp.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: В. О. Головін