Справа № 500/2015/18 Провадження № 3/500/591/18
10 квітня 2018 року суддя Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Пащенко Т.П., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від Сектору реагування патрульної поліції Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеській області відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, тимчасово не працюючого, проживаючого за адресою: провул.Чкалова,6А, м.Ізмаїл Одеської області, паспорт громадянина України серії КК №482023, виданий 22.05.2000 року, -
про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
Відповідно до представлених матеріалів 02.10.2017 року о 19 год. 30 хв. ОСОБА_1, керуючи автомобілем «Volkswagen Transporter», д/з ВН 8520 СЕ по вул.Савицького в м.Ізмаїлі Одеської області, на перехресті з вул.Покровською не виконав вимоги дорожнього знаку 2.1. «Дати дорогу», виїхав на перехрестя, де скоїв зіткнення з а/м «ЗИЛ-ММЗ», д/з ВН 1813 ЕМ, який рухався по головній дорозі (вул.Покровська). В наслідок ДТП пасажири а/м «Volkswagen Transporter» ОСОБА_2 та ОСОБА_3 отримали легкі тілесні ушкодження, а транспортні засоби - механічні ушкодження.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП - порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна.
Постановою Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеської області від 15.01.2018 року кримінальне провадження, внесене 03.10.2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017160150002826, закрито у зв'язку з відсутністю в діях ОСОБА_1 складу кримінального правопорушення.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що справа підлягає закриттю, з наступних підстав.
Згідно ч.4 ст.38 КУпАП у разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про закриття кримінального провадження.
Відповідно до п.7 ч.1 ст.247 КУпАП провадження по справі підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП.
На підставі викладеного, враховуючи, що на момент розгляду справи закінчилися строки накладення адміністративного стягнення, а вказане правопорушення не є триваючим, провадження по справі підлягає закриттю.
Керуючись ст.ст.38, 124, 221, 247, 283, 284 КУпАП, -
Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, за ст.124 КУпАП - закрити у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Одеської області через Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: ОСОБА_4