Справа № 755/3573/18
"12" березня 2018 р. суддя Днiпровського районного суду м. Києва Марченко М.В., розглянувши справу про адмiнiстративне правопорушення, що надiйшла з Дніпровського Управління поліції Головного управління Національної поліції в м.Києві про притягнення до адмiнiстративної вiдповiдальностi
ОСОБА_2,
ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України,
працюючого касиром в ПТ «Найкращий Ломбард»
зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,
за ст.173-2 ч.1 КУпАП, -
встановив:
ОСОБА_2 11 січня 2017 року, близько 23 години 53 хвилини за місцем свого проживання по АДРЕСА_1, вчинив насильство в сім'ї психологічного характеру, відносно свого батька ОСОБА_3, що проявилось у сімейній сварці.
ОСОБА_2 в судовому засіданні свою вину не визнав та пояснив, що 11 січня 2017 року о 23 годині він повернувся додому з роботи, при цьому його батько ОСОБА_3 перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, почав образливо чіплятися до нього та його цивільної дружини, крім того, нецензурно виражатися в їх бік, та кидатися в бійку, у зв'язку з цим, він був вимушений викликав працівників поліції.
Вивчивши матеріали адміністративної справи, суд приходить до висновку про доведеність винності ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП, оскільки вина ОСОБА_2 підтверджується зібраними по справі та дослідженими судом доказами, а саме: даними, що містяться протоколі про адміністративне правопорушення від 16 січня 2017 року, даними рапорту ДОП Дніпровського управління поліції ГУ Національної поліції в м.Києві Близнюка В.О., даними, що містяться в письмових поясненнях ОСОБА_3, ОСОБА_2, та ОСОБА_5, даними що містяться в заяві ОСОБА_3, іншими матеріалами справи.
Своїми дiями ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.173-2 ч.1 КУпАП.
За таких обставин, керуючись вимогами ст.ст. 283-285 КУпАП, суддя,-
постановив:
Визнати винним ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173-2 ч.1 КУпАП та накласти адмiнiстративне стягнення у виді громадських робіт, тривалістю 30 (тридцять) годин.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, судовий збір у розмірі 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, що на день винесення постанови становить 320 (триста двадцять) гривень на користь держави.
Постанова судді може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду м. Києва через Дніпровський районний суд м. Києва.
Суддя: