Ухвала від 06.04.2018 по справі 735/419/18

2-о/735/53/2018р.

735/419/18р.

УХВАЛА

смт. Короп 06 квітня 2018 року

Суддя Коропського районного суду Чернігівської області Балаба О.А., перевіривши заяву в.о. керівника Бахмацької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Коропської селищної ради Чернігівської області про визнання спадщини, яка відкрилась після смерті ОСОБА_1 відумерлою.

заінтересована особа - Червоненський психоневрологічний інтернат,

ВСТАНОВИВ:

Справа підсудна Коропському районному суду Чернігівської області. Форма і зміст заяви відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України, підстав для залишення заяви без руху або ж відмови в її прийнятті немає.

Керуючись ст. 187, 295 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за заявою в.о. керівника Бахмацької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Коропської селищної ради Чернігівської області про визнання спадщини, яка відкрилась після смерті ОСОБА_1 відумерлою.

заінтересована особа - Червоненський психоневрологічний інтернат.

Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 09 год. 30 хв., 11.05.2018 року в приміщенні Коропського районного суду Чернігівської області.

У судове засідання викликати учасників справи.

Копію ухвали про відкриття провадження надіслати особам, які беруть участь у справі.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою: inbox@kp.cn.court.gov.ua.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала не оскаржується.

Суддя: Балаба О. А.

Попередній документ
73241556
Наступний документ
73241558
Інформація про рішення:
№ рішення: 73241557
№ справи: 735/419/18
Дата рішення: 06.04.2018
Дата публікації: 11.04.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Коропський районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Окреме провадження; Справи про визнання спадщини відумерлою