Ухвала від 03.04.2018 по справі 459/998/18

Справа № 459/998/18

Провадження № 1-кс/459/432/2018

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 квітня 2018 року слідчий суддя Червоноградського міського суду Львівської області ОСОБА_1 , з участю: секретаря судових засідань ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Червонограді скаргу ОСОБА_3 на бездіяльність слідчого Червоноградського ВП ГУ НП у Львівській області щодо невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, -

ВСТАНОВИВ:

02.04.2018 року скаржник звернулася до суду із даною скаргою.

Скаржник, будучи належним чином повідомлена про час та місце розгляду скарги, в судове засідання не з'явилася, подала до суду заяву про розгляд скарги у її відсутності, скаргу підтримує в повному обсязі.

Відповідно до положень статті 306 КПК України скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого чи прокурора розглядаються слідчим суддею місцевого суду згідно з правилами судового розгляду, передбаченими статтями 318-380 цього Кодексу, з урахуванням положень цієї глави. Скарги на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування розглядаються не пізніше сімдесяти двох годин з моменту надходження відповідної скарги, крім скарг на рішення про закриття кримінального провадження, які розглядаються не пізніше п'яти днів з моменту надходження скарги. Розгляд скарг на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування здійснюється за обов'язкової участі особи, яка подала скаргу, чи її захисника, представника та слідчого чи прокурора, рішення, дії чи бездіяльність яких оскаржується. Відсутність слідчого чи прокурора не є перешкодою для розгляду скарги.

Враховуючи те, що скаржник, яка була належним чином повідомлена про час та місце розгляду скарги, в судове засідання не з'явилася, її участь при розгляді даної скарги є обов'язковою, слідчий суддя вважає, що у задоволенні скарги слід відмовити на підставі п.4 ч.2 ст.307 КПК України.

Крім цього, слідчим суддею не береться до уваги заява ОСОБА_3 про розгляд скарги у її відсутності, так як зі змісту такої не вбачається обґрунтованих причин поважності її неприбуття у судове засідання.

Розгляд даної скарги проведено без фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження у відповідності до положення другого речення частини 4 статті 107 КПК України.

Керуючись ст.ст. 306, 307 КПК України, слідчий суддя -

УХВАЛИВ:

Відмовити у задоволенні скарги ОСОБА_3 на бездіяльність слідчого Червоноградського ВП ГУ НП у Львівській області щодо невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
73212686
Наступний документ
73212688
Інформація про рішення:
№ рішення: 73212687
№ справи: 459/998/18
Дата рішення: 03.04.2018
Дата публікації: 28.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Шептицький міський суд Львівської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Старі категорії; У С Ь О Г О СПРАВ УСІХ КАТЕГОРІЙ (сума рядків:1, 2, 6, 10, 12, 19, 26, 33, 34, 39, 40, 44, 47, 53, 55, 59, 60, 65, 68, 80, 81), з них; Скарга на дії, рішення чи бездіяльність слідчого, прокурора під час досудового розслідування