Справа № 308/1477/18
27 березня 2018 року м. Ужгород
Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , за участю прокурора ОСОБА_3 , слідчого ОСОБА_4 , підозрюваного ОСОБА_5 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого СВ Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_4 про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно: ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Ужгород, Закарпатської області, українець, громадянина України, з середньою спеціальною освітою, тимчасово не працюючого, одруженого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , та фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 ,
Стідчий звернувся до суду з вищевказаним клопотанням , яке погоджено з прокурором та мотивовано тим, що досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , діючи повторно, у невстановлений досудовим розслідуванням час та у невстановленому місці, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, їх наслідки та бажаючи їх настання, здійснив незаконне придбання чотири згортки фольги з кристалічною речовини, білого кольору, яка згідно висновку експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС України № 6/586 від 09.10.2017, являється психотропною речовиною, обіг якої обмежено - метамфетамін, загальною вагою - 0, 1531 г, який ОСОБА_5 умисно зберігав при собі в правій кишені шортів, а саме в пластиковій колбі, циліндричної форми, сірого кольору, під час пересування по місті Ужгород на своєму велосипеді жовто - оранжевого кольору типу «монтенбайк», до виявлення працівниками патрульної поліції.
Після чого, 19 серпня 2017 року близько о 23 години 10 хвилин екіпажем «0251» УПП в містах Ужгороді та Мукачеві у складі інспекторів патрульної поліції ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , було помічено ОСОБА_5 , який рухався на спортивному велосипеді, жовто - оранжевого кольору, по вулиці Капушанська в м. Ужгород, який викликав підозру так як, неодноразово попадав у поле зору працівників поліції у зв'язку із придбанням та зберігання наркотичних засобів та психотропних речовин. При наближенні працівників поліції ОСОБА_5 прискорив рух на велосипеді, через що екіпажем патрульної поліції було прийнято рішення про переслідування. Наздогнавши ОСОБА_5 , під час з'ясування підстав даної поведінки, працівниками поліції згідно із ст. 34 ЗУ «Про Національну поліцію» № 580-VIII чинний від 02 липня 2015 року, було прийнято рішення про проведення поверхневої перевірки, в ході якої ОСОБА_5 різким рухом правої руки, із правої кишені своїх шортів, на землю викинув пластиковий предмет, циліндричної форми, сірого кольору, в якому було виявлено згідно висновку експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС України № 6/586 від 09.10.2017 один паперовий згорток білого кольору із речовиною рослинного походження, зеленого кольору, яка являє собою канабіс - масою 0,6386 грам та чотири згортки фольги із порошкоподібною речовиною білого кольору, яка в своєму складі містить психотропну речовину, обіг якої обмежено - метамфетамін, загальною масою - 0,1531 грам і амфетамін, масою - 0,0408 грам.
Згідно із висновком експертизи дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів Закарпатського НДЕКЦ МВС України № 6/586 від 09.10.2017, надані на експертизу порошкоподібні кристалічні речовини, білого кольору, які були вилучені працівниками поліції 20.08.2017 о 00.35 годин, в ході проведення огляду, за адресою: м. Ужгород, вул. Капушанська, 151, - в своєму складі містять психотропну речовину, обіг якої обмежено - метамфетамін, (об'єкт №1-4) який відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, становить -0,0860 г., 0,0329 г., 0,0342 г.,відповідно до кожного пакету та загальною вагою - 0, 1531 г.
Таким чином, ОСОБА_5 , підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання психотропних речовин без мети збуту, вчинене повторно.
Окрім цього встановлено, що ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , діючи повторно, у невстановлений досудовим розслідуванням час та у невстановленому місці, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, їх наслідки та бажаючи їх настання, здійснив незаконне придбання трьох згортків фольги з кристалічною речовини, коричнево - бежевого кольору, яка згідно висновку експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС України № 6/874 від 12.01.2018, є психотропною речовиною, обіг якої обмежено - метамфетамін, загальною масою - 0, 5827 г, який зберігав при собі, а саме на велосипеді жовто - оранжевого кольору типу «монтенбайк» марки «Монтана», на нижній частині рами поряд із педалями, в пластиковій колбі, циліндричної форми, сірого кольору, під час пересування по місті Ужгород, до виявлення працівниками патрульної поліції.
Після чого, 06 грудня 2017 року близько о 17 години 45 хвилин екіпажем «0104» УПП в містах Ужгороді та Мукачеві у складі інспекторів патрульної поліції ОСОБА_9 , ОСОБА_10 та сержанта поліції ГШР Тячівського РВП ОСОБА_11 , було помічено ОСОБА_5 , який рухався на спортивному велосипеді, жовто - оранжевого кольору, по вулиці Капушанська в м. Ужгород, поряд із стадіоном «Автомобіліст», який викликав підозру так як, неодноразово попадав у поле зору працівників поліції у зв'язку із придбанням та зберігання наркотичних засобів та психотропних речовин. При наближенні працівників поліції ОСОБА_5 прискорив рух на велосипеді, через що екіпажем патрульної поліції було прийнято рішення про переслідування. Наздоганяючи якого, ОСОБА_5 різким рухом правої руки із правої кишені своєї куртки, на землю викинув декілька пластикових предметів, циліндричної форми, сірого та оранжевого кольорів. Під час з'ясування підстав даної поведінки, працівниками поліції згідно із ст. 34 ЗУ «Про Національну поліцію» № 580-VIII чинний від 02 липня 2015 року, було прийнято рішення про проведення поверхневої перевірки, в ході якої на нижній частині рами велосипеду марки «Монтана» жовто - оранжевого кольору, а саме поряд із відділом для педаль, перед розміщеним заднім колесом, було виявлено одну пластикову колбу, сірого кольору, в середині якої було виявлено три згортки фольги із вмістом порошкоподібної кристалічні речовини, коричнево - бежевого кольору, яка згідно висновку експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС України № 6/874 від 12.01.2018, - є психотропною речовиною, обіг якої обмежено - метамфетамін, загальною масою - 0, 5827 грам, та згорток паперу в середині якого знаходилась грубо подрібнена речовина, рослинного походження зеленого кольору - є канабісом, який відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонений, масою - 1, 2438 грам.
Згідно із висновку експертизи дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів Закарпатського НДЕКЦ МВС України 6/874 від 12.01.2018, надані на експертизу порошкоподібні кристалічні речовини, коричнево - бежевого кольорів, які були вилучені працівниками поліції 06.12.2017 о 20.00 годин, в ході проведення огляду, за адресою: м. Ужгород, вул. Капушанська, 118, поряд із стадіоном « Автомобіліст», - в своєму складі містять психотропну речовину, обіг якої обмежено - метамфетамін, (об'єкт №1-3) який відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, становить - 0,4839 г., 0,0922 г., 0,0066 г., відповідно до кожного згортку та загальною вагою - 0, 5827 г. та згорток паперу в середині якого знаходилась грубо подрібнена речовина, рослинного походження зеленого кольору - є канабісом, який відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонений, масою - 1, 2438 грам.
Таким чином, ОСОБА_5 , підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання психотропних речовин без мети збуту, вчинене повторно.
Також встановлено, що ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , діючи повторно, у невстановлений досудовим розслідуванням час та у невстановленому місці, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, їх наслідки та бажаючи їх настання, здійснив незаконне придбання шести згортків фольги з кристалічною речовини, білого кольору, яка згідно висновку експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС України № 6/67 від 14.03.2018, є психотропною речовиною, обіг якої обмежено - метамфетамін, загальною масою - 0, 1845 г, який зберігав при собі в середині пластикової колби білого кольору циліндричної форми, під час пересування по місті Ужгород, до виявлення працівниками патрульної поліції.
Після чого, 20 січня 2018 року близько о 02 години 00 хвилин екіпажем «0104» УПП в містах Ужгороді та Мукачеві у складі інспекторів патрульної поліції ОСОБА_9 , ОСОБА_10 та спільно з екіпажем ТОР лейтенантів патрульної поліції ОСОБА_12 , ОСОБА_13 та ОСОБА_14 , було помічено ОСОБА_5 , який рухався на спортивному велосипеді, жовто - оранжевого кольору, по вулиці Достоєвського, 2, в м. Ужгород, який викликав підозру так як, неодноразово попадав у поле зору працівників поліції у зв'язку із придбанням та зберігання наркотичних засобів та психотропних речовин. При наближенні працівників поліції ОСОБА_5 прискорив рух на велосипеді, через що екіпажем патрульної поліції було прийнято рішення про переслідування. Наздоганяючи якого, ОСОБА_5 різким рухом правої руки із правої кишені своєї куртки, на землю викинув пластикову колбу білого кольору циліндричної форми в середині якої знаходились шість згортків фольги з кристалічною речовини, білого кольору, яка згідно висновку експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС України № 6/67 від 14.03.2018, є психотропною речовиною, обіг якої обмежено - метамфетамін, загальною масою - 0, 1845 г. та згорток з паперу в середині якого знаходилась речовина, рослинного походження зеленого кольору, з характерним запахом - канабіс, який відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонений, загальною масою - 0,1601 грам.
Згідно із висновку експертизи дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів Закарпатського НДЕКЦ МВС України № 6/67 від 14.03.2018, надані на експертизу речовини які були вилучені працівниками поліції 20.01.2018 о 02.00 годин, в ході проведення огляду, за адресою: м. Ужгород, вул. Достоєвського, 2, - шість згортків фольги з кристалічною речовиною, білого кольору є психотропною речовиною, обіг якої обмежено - метамфетамін, загальною масою - 0, 1845 г. та згорток з паперу в середині якого знаходилась речовина, рослинного походження зеленого кольору, з характерним запахом - канабіс, який відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонений, загальною масою - 0,1601 грам.
Таким чином, ОСОБА_5 , підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання психотропних речовин без мети збуту, вчинене повторно.
Разом з тим встановлено, що ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , діючи повторно, у невстановлений досудовим розслідуванням час та у невстановленому місці, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, їх наслідки та бажаючи їх настання, здійснив незаконне придбання згортку зі «скотчу» синього кольору в якому знаходилась грубо подрібнена речовина, рослинного походження зеленого кольору, якою згідно висновку експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС України № 6/6142 від 12.03.2018 є - канабіс, який відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонений, загальною масою - 22,5103 грам, який зберігав в приміщенні квартири АДРЕСА_3 за місцем свого проживання, до виявлення працівниками патрульної поліції.
Так, 23 лютого 2018 року близько о 17 години 30 хвилин слідчим ОСОБА_4 разом із дільничними офіцерами поліції Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 та ОСОБА_18 в ході проведення санкціонованого обшуку на підставі ухвали слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду в Закарпатській області ОСОБА_1 від 14.02.2018, в коридорному приміщенні квартири АДРЕСА_3 за місцем проживання ОСОБА_5 , на полиці шафи у одному із металевих кошиків, серед різного роду дрібних особистих речей було виявлено згорток зі «скотчу» синього кольору, прямокутної продовгуватої форми в якому знаходилась грубо подрібнена речовина, рослинного походження зеленого кольору, яка згідно висновку експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС України №6/142 від 12.03.2018 є - канабіс, який відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонений, загальною масою - 22,5103 грам.
Згідно із висновку експертизи дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів Закарпатського НДЕКЦ МВС України №6/142 від 12.03.2018, надана на експертизу речовина яка була вилучена працівниками поліції 23.02.2018 о 17.30 годин, в ході проведення санкціонованого обшуку, за адресою: АДРЕСА_2 , - грубо подрібнена речовина, рослинного походження зеленого кольору, є - канабіс, який відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонений, загальною масою - 22,5103 грам.
Таким чином, ОСОБА_5 , підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинене повторно.
За сукупністю ОСОБА_5 , обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 309 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів та психотропних речовин, без мети збуту, вчинене повторно.
У вчиненні кримінального правопорушення підозрюється: ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець м. Ужгород, Закарпатської області, українець, громадянин України, з середньою спеціальною освітою, тимчасово не працюючий, одружений, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , та фактично проживаючий за адресою: АДРЕСА_2 .
Наявність обґрунтованої підозри у вчиненні ОСОБА_5 , в інкримінованих правопорушеннях повністю підтверджується зібраними в кримінальному провадженні доказами, а саме: протоколом огляду місця події від 20.08.2017, протокол огляду відеозапису від 20.11.2017, протоколом допиту свідка ОСОБА_19 від 13.11.2017, протоколом допиту свідка ОСОБА_20 від 13.11.2017, протоколом допиту свідка ОСОБА_7 від 18.11.2017, протоколом допиту свідка ОСОБА_6 від 18.11.2017, протоколом допиту свідка ОСОБА_21 від 20.11.2017, висновком експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС №6/586 від 09.10.2017, протоколом проведення обшуку від 23.02.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_22 від 26.02.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_23 від 26.02.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_24 від 01.03.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_16 від 01.03.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_15 від 27.02.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_25 від 07.03.2018, висновком експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС №6/142 від 12.03.2018, протоколом огляду місця події від 06.12.2017, висновком експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС №6/874 від 12.01.2018, протокол огляду відеозапису від 22.01.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_26 від 22.01.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_9 від 22.01.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_27 від 22.01.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_11 від 21.01.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_28 від 22.01.2018, протоколом огляду місця події від 20.01.2018, висновком експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС №6/67 від 14.03.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_29 від 20.01.2018, протоколом допиту свідка ОСОБА_30 від 20.01.2018, тим самим встановлена достатність доказів для підозри ОСОБА_5 у вчиненні ним кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.309 КК України.
Відповідно до вимоги 6-07112017/21011 УІАЗ ГУНП України в Закарпатській області від 14.11.2017 року, ОСОБА_5 , був притягнутий до кримінальної відповідальності: 05.11.2004 - Великоберезнянським районним судом Закарпатської області за ч.2 ст. 309 та ч. 1 ст. 315 КК України, 14.01.2013 - Ужгородським міськрайонним судом Закарпатської області за ч. 1 ст. 309 КК України, 21.04.2016 - Перечинським районним судом Закарпатської області за ч. 1 ст. 263 КК України, однак в силу ст. 89 КК України судимість якого погашена.
Окрім цього, наразі в Ужгородському міськрайонному суді Закарпатської області перебувають матеріали кримінального провадження №12015070030000078 від 09.01.2015, по обвинуваченню ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених - ч.2 ст. 309, ч. 2 ст. 263 КК України.
Як вбачається з матеріалів досудового розслідування, ОСОБА_5 підозрюється у вчиненні злочинів середньої тяжкості, за які передбачено покарання виключно у виді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років. Враховуючи вищевказане, ОСОБА_5 , усвідомлюючи неминучість покарання, та будучи раніше судимим, в силу вимог ст. 89 КК України, судимість якого на даний час погашена, має можливість вільно покинути межі території України, може переховуватись від органів досудового розслідування та/або суду з метою уникнення від кримінальної відповідальності, тобто наявний ризик, передбачений п.1 ч.1 ст.177 КПК України.
Крім цього, як вбачається з матеріалів досудового розслідування, підозрюваний ОСОБА_5 перебуваючи без нагляду та контролю, може здійснювати тиск на очевидців події, які допитані в якості свідків у даному кримінальному провадженні. Отже, наявний ризик незаконного впливу на свідків, та можливість останнього вчиняти інші злочини.
В судовому засіданні прокурор клопотання підтримав та просив суд таке задовільнити.
ОСОБА_5 проти задоволення клопотання заперечив та заперечив проти обставин, якими слідчий та прокурор обгрунтували необхідність його застосування .
Заслухавши думку прокурора, пояснення слідчого, підозрюваного, дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.
У відповідності до ст.177 КПК України метою застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов'язків, а також запобігання спробам: переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду; знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення; незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого підозрюваного, обвинуваченого, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні; перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином; вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється, обвинувачується. Підставою застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення, а також наявність ризиків, які дають достатні підстави слідчому судді, суду вважати, що підозрюваний, обвинувачений, засуджений може здійснити дії, передбачені частиною першою цієї статті.
Крім того, при вирішенні питання про обрання запобіжного заходу, крім наявності ризиків, зазначених у статті 177 цього Кодексу, враховуються обставини, передбачені ст.178 КПК України. Запобіжний захід у вигляді домашнього арешту полягає в забороні підозрюваному, обвинуваченому залишати житло цілодобово або в певний період доби (ч.1 ст.181 КПК України).
Відповідно до ст.29 Конституції України ніхто не може бути заарештований або триматися під вартою інакше як за вмотивованим рішенням суду і тільки на підставах та в порядку, встановлених законом.
Згідно з ст.194 КПК України під час розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу слідчий суддя зобов'язаний встановити, чи доводять надані сторонами кримінального провадження докази обставини, які свідчать про: 1) наявність обґрунтованої підозри у вчиненні підозрюваним, обвинуваченим кримінального правопорушення; 2) наявність достатніх підстав вважати, що існує хоча б один із ризиків, передбачених статтею 177 цього Кодексу, і на які вказує слідчий, прокурор; 3) недостатність застосування більш м'яких запобіжних заходів для запобігання ризику або ризикам, зазначеним у клопотанні.
З матеріалів клопотання вбачається, що органом досудового розслідування ОСОБА_5 обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.309 КК України, яке відповідно до ст.12 КК України відносяться до категорії злочинів середньої тяжкості , за вчинення якого передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до п"яти років.
Відповідно до вимоги 6-07112017/21011 УІАЗ ГУНП України в Закарпатській області від 14.11.2017 року, ОСОБА_5 , був притягнутий до кримінальної відповідальності: 05.11.2004 - Великоберезнянським районним судом Закарпатської області за ч.2 ст. 309 та ч. 1 ст. 315 КК України, 14.01.2013 - Ужгородським міськрайонним судом Закарпатської області за ч. 1 ст. 309 КК України, 21.04.2016 - Перечинським районним судом Закарпатської області за ч. 1 ст. 263 КК України, однак в силу ст. 89 КК України судимість якого погашена.
Окрім цього, наразі в Ужгородському міськрайонному суді Закарпатської області перебувають матеріали кримінального провадження №12015070030000078 від 09.01.2015, по обвинуваченню ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених - ч.2 ст. 309, ч. 2 ст. 263 КК України.
Слідчим суддею встановлено, що ОСОБА_5 має постійне місце проживання , одружений.
З урахуванням наявних ризиків, передбачених ч.1 ст.177 КПК України, слідчий суддя вважає, що до підозрюваного ОСОБА_5 слід застосувати запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту , з покладенням відповідно до ч.5 ст.194 КПК України на нього обов'язків, а клопотання таким, що підлягає до задоволення.
Керуючись ст. ст. 131, 132, 176-178, 181, 184, 193, 194, 196, 309, 392, 395 КПК України, слідчий суддя, -
Клопотання задовольнити .
Застосувати до ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Ужгород, Закарпатської області, українець, громадянина України, з середньою спеціальною освітою, тимчасово не працюючого, одруженого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , та фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 309 КК України, запобіжний захід у вигляді домашнього арешту без застосування електронних засобів контролю.
Покласти на підозрюваного ОСОБА_5 такі обов'язки:
-Прибувати до слідчого СВ Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області ОСОБА_4 , прокурора Ужгородської місцевої прокуратури ОСОБА_3 та суду за першою вимогою;
- Не залишати цілодобово місце фактичного проживання - АДРЕСА_2 , без дозволу слідчого, прокурора, або суду;
- здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.
Ухвалу про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту передати для виконання органу Національної поліції за місцем проживання підозрюваного Ужгородському ВП ГУНП в Закарпатській області.
Контроль за виконанням обраного запобіжного заходу доручити начальнику Ужгородського ВП ГУНП України в Закарпатській області.
Розяснити ОСОБА_5 , що відповідно до ч. 5 ст. 181 КПК України працівники поліції з метою контролю за поведінкою підозрюваного, який перебуває під домашнім арештом, мають право зявлятися в житло цієї особи, вимагати надати усні чи письмові пояснення з питань, повязаних із виконанням покладених на неї зобовязань, використовувати електронні засоби контролю.
Строк дії ухвали слідчого судді про тримання особи під домашнім арештом не може перевищувати двох місяців.
Строк дії ухвали про тримання під домашнім арештом до 25 травня 2018 року включно.
Повний текст ухвали буде оголошено 30.03.2018 року о 14 год.10 хв.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Закарпатської області протягом пяти днів з дня її проголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1