Ухвала від 02.04.2018 по справі 813/1164/18

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа №813/1164/18

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

02 квітня 2018 року

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Ланкевич Андрій Зіновійович, перевіривши матеріали позовної заяви Державної екологічної інспекції у Львівській області до ЛКП «ШРП Галицького району» про застосування заходів реагування, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася з позовом, в якому просить зупинити виконання робіт щодо стаціонарного джерела викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря, яке здійснюється позивачем без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.171 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.

Положеннями ст.ст.160, 161 Кодексу адміністративного судочинства України визначено форму та зміст позовної заяви, а також документи, що додаються до такої.

Згідно ч.1 ст.160 вищевказаного Кодексу, у позовній заяві позивач викладає свої вимоги щодо предмета спору та їх обґрунтування. Окрім того, за правилами ч.5 цієї статті, в позовній заяві, зокрема, зазначаються: повне найменування (для юридичних осіб) сторін та інших учасників справи; поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); відомі номери засобів зв'язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти.

Проте, всупереч вказаним імперативним вимогам процесуального закону, позивач не зазначив у позовній заяві повне найменування відповідача та його поштовий індекс, ідентифікаційний код позивача, а також відомі номери засобів зв'язку, офіційні електронні адреси або адреси електронної пошти позивача та відповідача.

Наведене вище свідчить про невідповідність позовної заяви вимогам, встановленим ст.160 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до ч.1 ст.169 вищевказаного Кодексу, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

За таких обставин, враховуючи виявлені недоліки, позовну заяву належить залишити без руху, а позивачу встановити спосіб і строк їх усунення. Роз'яснити позивачу, що у випадку усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважатиметься поданою у день первинного її подання до адміністративного суду.

Керуючись ст.ст.160, 161, 169, 248, 256, 293, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-

ПОСТАНОВИВ:

позовну заяву Державної екологічної інспекції у Львівській області до ЛКП «ШРП Галицького району» про застосування заходів реагування - залишити без руху для усунення зазначених в мотивувальній частині ухвали недоліків шляхом подання в канцелярію Львівського окружного адміністративного суду (вул.Чоловського, 2, м.Львів, 79018) в десятиденний строк з дня вручення цієї ухвали:

- примірника позовної заяви із зазначенням: повного найменування відповідача та його поштового індексу, ідентифікаційного коду позивача, а також відомих номерів засобів зв'язку, офіційних електронних адрес або адрес електронної пошти позивача та відповідача;

- доказів надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу примірника позовної заяви з усуненими недоліками.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Ланкевич А.З.