про зупинення провадження
02 квітня 2018 року м. Кропивницький Справа № П/811/1805/17
Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Притула К.М., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області до Комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання «Багатопрофільний ліцей - фізико-математична школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18- центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Управління освіти Кіровоградської міської ради про застосування заходів реагування, -
Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області звернулось до з суду з адміністративним позовом до Комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання «Багатопрофільний ліцей - фізико-математична школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18- центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», в якому просить застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду та контролю до Комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання «Багатопрофільний ліцей - фізико-математична школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18- центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» шляхом заборони їх використання (експлуатації) та опечатування (опломбування) вхідних дверей до будівель за адресою: Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Юрія Коваленка, 9-а та вул. Пацаєва, 2-а.
До судового засідання від представника позивача та представника відповідача надійшли клопотання про зупинення провадження у справі до 23 липня 2018 року, для надання їм часу для примирення.
Згідно з ч.1 та ч.2 ст. 190 КАС України, сторони можуть повністю або частково врегулювати спір на підставі взаємних поступок. Примирення сторін може стосуватися лише прав та обов'язків сторін. Сторони можуть примиритися на умовах, які виходять за межі предмета спору, якщо такі умови примирення не порушують прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Умови примирення не можуть суперечити закону або виходити за межі компетенції суб'єкта владних повноважень.
За клопотанням сторін суд зупиняє провадження у справі на час, необхідний їм для примирення.
Відповідно до п.4 ч.1 ст. 236 КАС України суд зупиняє провадження у справі в разі звернення обох сторін з клопотанням про надання їм часу для примирення - до закінчення строку, про який сторони заявили у клопотанні.
Враховуючи, вищевикладе, суд вважає, що заявлені клопотання підлягають задоволенню, а тому провадження в даній справі необхідно зупинити.
Керуючись ст. 190, 236 КАС України, суд,-, -
Продовжити зупинення провадження у справі за позовом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області до Комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання «Багатопрофільний ліцей - фізико-математична школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18- центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Управління освіти Кіровоградської міської ради про застосування заходів реагування - зупинити.
Призначити розгляд справи на 31 серпня 2018 року о 10:00 год. м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 40, зал судового засідання № 1, 7-й поверх.
Ухвала суду набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі, протягом 15 днів з дня отримання копії ухвали суду, апеляційної скарги через Кіровоградський окружний адміністративний суд.
Суддя Кіровоградського
окружного адміністративного суду К.М. Притула