Рішення від 29.03.2018 по справі 814/277/18

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ

Іменем України

29 березня 2018 р. № 814/277/18

Миколаївський окружний адміністративний суд у складі судді Біоносенка В.В., розглянув у порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу

за позовомОСОБА_1, вул. Калініна, 4, Троїцьке, Новоодеський район, Миколаївська область, 56610

до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, вул. Морехідна, 1, Миколаїв, 54020

провизнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до адміністративного суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області з вимогами визнати бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області в проведенні перерахунку пенсії, відповідно до вимог Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей” № 900-VIII від 23.12.15, ст.ст.51, 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”, постанови Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.15 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, ОСОБА_1- протиправною; зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1 відповідно до вимог Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей” № 900-VIII від 23.12.15, ст.ст.51, 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”, постанови Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.15 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції” з 01.01.16.

На обґрунтування позовних вимог позивачка зазначила, що вона є пенсіонером органів внутрішніх справ, якій призначена пенсія за вислугою років відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. Позивачка вважає, що законодавством їй гарантовано право на перерахунок пенсії у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців та осіб, які мають право на пенсію за вказаним законом. А саме, 11.11.15 постановою Кабінету Міністрів України №988 “Про грошове забезпечення поліцейських” затверджені нові розміри грошового забезпечення поліцейських, у зв'язку з чим у позивачці виникає право на перерахунок раніше призначеної пенсії, виходячи з нових окладів поліцейських. Вона зверталась з цього приводу до відповідача, але їй було відмовлено у здійсненні перерахунку у зв'язку з відсутністю коштів.

Відповідач позов не визнав, просив його задоволенні відмовити. Свою позицію аргументував тим, що дійсно відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” передбачено право позивачки на перерахунок пенсії відповідно до грошового забезпечення поліцейських. Разом з тим, відповідно до ст.8 цього Закону, виплата пенсій, у тому числі додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень до них, компенсаційних виплат, встановлених законодавством, звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету України. Станом на час звернення в Державному бюджеті України не було передбачено коштів для перерахунку пенсії позивачці.

Крім того, відповідачем зазначено, що на час розгляду справи, Кабінетом Міністром України вже врегульоване зазначене питання. Так, постановою №103 від 21.02.18 визначено порядок перерахунку пенсій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.15 №988 “Про грошове забезпечення поліцейський Національної поліції”. Згідно з п.3 зазначеної постанови, перерахунок пенсій, призначених особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) за прирівняною посадою з розміру грошового забезпечення поліцейського. Разом з тим, виплата перерахованих пенсій здійснюється лише з 01.01.18. Сума перерахованих пенсій для виплати за період з 01.01.16 по 31.12.17 обчислюється органами Пенсійного фонду України станом на 01.01.18 та виплачується після виділення коштів на їх фінансування з державного бюджету в такому порядку з 01.01.19 по 31.12.19 - щомісяця окремою сумою у розмірі 50 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії, розрахованої відповідно до абзацу першого цього пункту, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 01.01.16 по 31.12.17, з 01.01.20 - щомісяця окремою сумою у розмірі 100 відсотків різниці між місячними розміром підвищеної пенсії, розрахованої відповідно до абзацу першого цього пункту, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 01.01.16 по 31.12.17 та до забезпечення повної виплати розрахованої суми. З наведеного слідує, що порядок виконання вимог позивачки, заявлених в адміністративному позові, чітко визначений постановою КМУ №103.

Також, відповідач вказав на те, що перерахунок пенсії позивачки не може бути проведений на підставі наданої довідки №5053 УМВС України в Миколаївській області від 29.04.17, оскільки п.3 постанови КМУ №103 визначено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) проводиться з розміру премії, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, за січень 2016 р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”. Розмір премії визначається у середніх розмірах, що фактично виплачені за відповідною посадою (посадами) поліцейського за січень 2016 року.

28.02.18 МВС України листом №2900/05/22-2018 повідомило Пенсійний фонд України про неможливість використання виданих раніше довідок, оскільки вони містять у розмірі грошового забезпечення премію за грудень 2015 року.

На думку відповідача, до спірних правовідносин не може бути застосована правова позиція, викладена в рішенні Верховного Суду від 15.02.18 у справі 820/6514/17, оскільки під час його ухваленням судом не враховувалися вимоги постанови КМУ №103.

Також, відповідач зазначив, що він не має можливості сплачувати судові витрати, оскільки фінансування органів Пенсійного фонду України здійснюється з Державного бюджету України і на зазначене витрат не передбачено.

Суд розглянув справу в порядку скороченого провадження, без виклику сторін, відповідно до вимог ст.263 КАС України.

Дослідив матеріали справи, суд встановив наступне.

ОСОБА_1 проходила службу в органах внутрішніх справ.

14.03.94 ОСОБА_1 звільнена в запас за п. “а” ст.64 Положення про проходження служби рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України.

З 1994 року ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області та отримує пенсію за вислугу років відповідно до вимог Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

29.12.15 набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей” №900-VIII від 23.12.15, відповідно до якого перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських

За таких обставин з 01.01.16 у позивачки виникло право на перерахунок раніше призначеної пенсії з урахуванням грошового забезпечення поліцейського на відповідній посаді, визначеного постановою КМУ №988 від 11.11.15 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”.

Відповідно до вимог ст.63 Закону та Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, який затверджений постановою КМУ №45 від 13.02.08, перерахунок пенсії здійснюється на підставі довідок та списків, які готує відомство, в якому проходив службу пенсіонер за вислугою років, у цьому випадку МВС України.

Будь-яких дій з боку пенсіонера щодо перерахунку Порядок №45 не вимагає. Перерахунок повинен здійснюватися автоматично на підставі обміну інформації між МВС України, Мінсоцполітики України та органами Пенсійного фонду України.

В цьому випадку, такого автоматичного перерахунку пенсії ОСОБА_1 не відбулося, оскільки кожен з органів державної влади не виконав свою частину обов'язків, необхідних для перерахунку пенсії позивачці.

Лише, 29.04.17 УМВС України в Миколаївській області направлено на адресу Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ПС №5053 - за вислугу років, відповідно до якої її розмір грошового забезпечення дорівнює 6106,91 гривень.

Але, навіть після отримання зазначеної Довідки, відповідач не здійснив перерахунок пенсії позивачки.

16.01.18 ОСОБА_1 направила на адресу відповідача звернення з приводу відсутності перерахунку пенсії.

22.01.18 Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області надало відповідь ОСОБА_1, в якій повідомила, що виплата пенсій, у тому числі додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень до них, особам, які мають право на пенсії відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету України. Перерахунок пенсії можливий лише після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України.

Відповідно до ст.63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Відповідно до ст.51 Закону перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців.

Перерахунок пенсій у зв'язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

Вирішуючи зазначену справу суд враховує, що Верховним Судом було розглянуто зразкову справу №820/6514/17 (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/72290243), спір у якій виник з аналогічних підстав, у відносинах, що регулюються одними нормами права, та у яких позивачем заявлено аналогічні вимоги.

Відповідно до висновків, викладених у постанові Верховного Суду від 15.02.18 по цій зразковій справі, збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції на підставі Постанови №988 згідно із Законом України від 23 грудня 2015 року № 900-VIII “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей”, статтями 51, 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Верховним Судом звернено увагу на підвищені гарантії соціальної захищеності осіб, що перебувають на службі в органах внутрішніх справ, з боку держави, що повинні бути реалізованими у комплексі заходів, спрямованих на забезпечення добробуту саме цієї категорії громадян як під час проходження служби в органах внутрішніх справ, так і після звільнення у запас або відставку (Рішення Конституційного Суду України від 6 липня 1999 року № 8-рп/99 у справі за конституційним поданням Міністерства внутрішніх справ України щодо офіційного тлумачення положень статті 5 Закону України “Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист”).

Право на виплати зі сфери соціального забезпечення було включено до змісту статті 1 Першого протоколу до Конвенції вперше у рішенні від 16 грудня 1974 року у справі “Міллер проти Австрії”, де Суд встановив принцип, згідно з яким обов'язок сплачувати внески у фонди соціального забезпечення може створити право власності на частку активів, які формуються відповідним чином. Позиція Суду була підтверджена і в рішенні “Гайгузус проти Австрії” від 16 вересня 1996 року, якщо особа робила внески у певні фонди, в тому числі пенсійні, то такі внески є часткою спільних коштів фонду, яка може бути визначена у будь-який момент, що, у свою чергу, може свідчити про виникнення у відповідної особи права власності.

Відповідно до правової позиції Європейського суду у справі “Кечко проти України” (рішення від 08 листопада 2005 року) в межах свободи дій держави визначати, які надбавки виплачувати своїм робітникам з державного бюджету. Держава може вводити, призупиняти чи закінчити виплату таких надбавок, вносячи відповідні зміни в законодавство. Однак, якщо чинне правове положення передбачає виплату певних надбавок, і дотримано всі вимоги, необхідні для цього, органи державної влади не можуть свідомо відмовляти у цих виплатах, доки відповідні положення є чинними. Тобто органи державної влади не можуть посилатися на відсутність коштів як на причину невиконання своїх зобов'язань.

Посилання відповідача на відсутність коштів на проведення виплати пенсії в перерахованому розмірі порушує гарантоване статтею 1 Першого протоколу Конвенції право мирно володіти своїм майном. Оскільки чинне правове положення передбачає виплату певних надбавок, і дотримано всі вимоги, необхідні для цього, органи державної влади не можуть свідомо відмовляти у цих виплатах доки відповідні положення є чинними. Тобто органи державної влади не можуть посилатися на відсутність коштів як на причину невиконання своїх зобов'язань (рішення Європейського суду у справі “Кечко проти України” від 08 листопада 2005 року).

На порушення вимог статті 51 Закону та Порядку № 45 відповідач - орган Пенсійного фонду пенсію позивачки після надходження довідки не перерахував.

За таких обставин, суд дійшов висновку, про протиправну бездіяльність відповідача та безпідставну відмову у перерахунку їй пенсії відповідно до розміру грошового забезпечення поліцейського.

Щодо посилання відповідача на зміну обставин, у зв'язку з виданням Кабінетом Міністрів України постанови №103 від 21.02.18, то суд вважає за необхідне зазначити наступне.

Зазначеною постановою як раз і передбачено здійснення перерахунку пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) за прирівняною посадою з розміру грошового забезпечення поліцейського саме з 01.01.16, що узгоджується з вимогами ст.63 Закону та правовою позицією, викладеною у постанові Верховного Суду у зразковій справі №820/6514/17.

З приводу посилання відповідача на неналежність довідки ПС №5053 від 29.04.17 про розмір грошового забезпечення, то у п.5 постанови КМУ №103 від 21.02.18 зазначено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) відповідно до пункту 3 цієї постанови проводиться на підставі довідок про розміри грошового забезпечення, поданих Міністерством внутрішніх справ органам Пенсійного фонду України до набрання чинності цією постановою, або довідок, додатково оформлених.

Тобто, постановою КМУ №103 від 21.02.18 всі раніше видані довідки визнаються належними для проведення перерахунку.

Вимога про врахування у довідці лише тих виплат, з яких було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, була і до видання постанови КМУ №103, оскільки це прямо передбачено ч.3 ст.43 Закону.

Зазначена обставина, була врахована УМВС України в Миколаївській області під час видачі довідки ПС №5053 і до неї увійшли лише виплати, з яких сплачується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування: посадовий оклад, оклад за спеціальне звання, надбавка за стаж служби, премія.

Щодо того, що премія у зазначеній довідці вказана у розмірі за грудень 2015, а не січень 2016, як вимагається п.3 постанови КМУ №103, то на час видачі цієї довідки такої вимоги не існувало, а тому, на думку суду, ця вимога стосується лише довідок, виданих після 24.02.18.

До того ж, у довідці ПС №5053 премія зазначена всього у розмірі 166,91 гривень, що є 2,81% від суми інших нарахувань.

На переконання суду, у цьому випадку необхідно керуватися принципом розумності та пропорційності, враховувати баланс інтересів обох сторін. Втрати позивачки, яка вже третій рік внаслідок протиправної бездіяльності органів державної влади не отримує належне їй підвищення пенсії, більш суттєве, ніж ймовірні втрати бюджету від врахування у її грошовому забезпеченні пенсії в розмірі 166,91 гривень.

У будь-якому випадку, у компетентних суб'єктів владних повноважень була можливість врегулювати це питання, ще з 01.01.16, з моменту виникнення правовідносин з перерахунку пенсії. А оскільки цього не було зроблено свого часу, суд вважає необґрунтованим та несправедливим відмовляти позивачці у перерахунку пенсії з мотивів невідповідності розміру незначної премії.

До того ж, відповідач не наводить доказів того, що розмір премії станом на січень 2016 року буде менший ніж за грудень 2015, та чи взагалі у цьому випадку можливо вести мову про втрати бюджету.

З приводу того, що виплата перерахованої пенсії за період з 01.01.16 по 31.12.17 буде відбуватися за умови виділення коштів на їх фінансування з державного бюджету, та у строки, зазначені у п.3 постанови №103, суд вважає наступне.

Відповідно до ч.3 ст.55 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” виплата пенсій провадиться за поточний місяць загальною сумою у встановлений строк, але не пізніше останнього числа місяця, за який виплачується пенсія.

Відповідно до ст.55 Закону нараховані суми пенсії, не отримані пенсіонером з вини органу Пенсійного фонду України, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.

Аналогічні норми містяться в Законі Україні “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, відповідно до ч.4 ст.45 перерахунок призначеної пенсії, провадиться в такі строки у разі виникнення права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.

Відповідно до ст.46 Закону Україні “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” нараховані суми пенсії, не отримані з вини органу, що призначає і виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.

Компенсація втрати частини пенсії у зв'язку з порушенням строків її виплати пенсіонерам здійснюється згідно із законом.

Відповідно до ст.47 Закону України Україні “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” пенсія виплачується щомісяця, у строк не пізніше 25 числа місяця.

Таким чином, відповідно до вимог Законів України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” пенсія це щомісячний обов'язковий платіж.

У зазначених Законах відсутня норма про те, що виплата пенсій здійснюються під умовою виділення коштів з державного бюджету, та з розстрочкою на декілька років. Зазначене також узгоджується з позицією, викладеною у рішенні ЕСПЛ “Кечко проти України”, на яку суд посилався вище.

Відповідно до ч.3 ст.7 Кодексу адміністративного судочинства України у разі невідповідності правового акта Конституції України, закону України, міжнародному договору, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, або іншому правовому акту, суд застосовує правовий акт, який має вищу юридичну силу, або положення відповідного міжнародного договору України.

За таких обставин, суд застосовує Закони України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, як нормативні акти, які мають вищу юридичну силу по відношенню до постанови Кабінету Міністрів України №103 від 21.02.18, і які не містять обмежень щодо у виплаті заборгованості за несвоєчасно ненарахованої пенсії.

Враховуючи викладене суд дійшов висновку про необхідність задоволення позову у повному обсязі.

Сплачений позивачкою судовий збір в розмірі 704,80 грн., підлягає відшкодуванню за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.

При цьому, суд не приймає до уваги твердження відповідача про те, що він не має можливості сплачувати судові витрати, оскільки фінансування органів Пенсійного фонду України здійснюється з Державного бюджету України і на зазначене витрат не передбачено, оскільки ч. 1 ст. 139 КАС України чітко встановлено, що при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

В задоволенні клопотання про встановлення судового контроля за виконання рішення відмовити.

На підставі викладеного, керуючись ст. 2, 19, 139, 241, 244, 242 - 246, 263 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

1. Позов ОСОБА_1 (вул. Калініна, 4,Троїцьке,Новоодеський район, Миколаївська область,56610 РНОКПП НОМЕР_1) до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області (вул. Морехідна, 1,Миколаїв,54020 13844159) задовольнити.

2. Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області (вул. Морехідна, 1, Миколаїв, 54015, код ЄДРПОУ 13844159) щодо здійснення перерахунку та виплати ОСОБА_2 (вул. Калініна, 4, Троїцьке, Новоодеський район, Миколаївська область, 56610, РНОКПП НОМЕР_1) пенсії з 01 січня 2016 року як пенсіонеру органів внутрішніх справ згідно із Законом України від 23 грудня 2015 року № 900-VIII “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей”, статтями 51, 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, на підставі наданої довідки Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області про грошове забезпечення від 29.04.2017 ПС №5053, для перерахунку пенсій з урахуванням грошового забезпечення поліцейських.

3. Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області (вул. Морехідна, 1, Миколаїв, 54015, код ЄДРПОУ 13844159) здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_2 (вул. Калініна, 4, Троїцьке, Новоодеський район, Миколаївська область, 56610, РНОКПП НОМЕР_1) з 01 січня 2016 року як пенсіонеру органів внутрішніх справ згідно із Законом України від 23 грудня 2015 року № 900-VIII “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей”, статтями 51,63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, на підставі наданої довідки Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області про грошове забезпечення від 29.04.2017 ПС № 5053 для перерахунку пенсій з урахуванням грошового забезпечення поліцейських.

4. Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області (вул. Морехідна, 1,Миколаїв,54020 13844159) на користь ОСОБА_1 (вул. Калініна, 4,Троїцьке,Новоодеський район, Миколаївська область,56610 НОМЕР_1)судові витрати в розмірі 704,80 гривень (сімсот чотири грн. вісімдесят коп.).

5. Апеляційна скарга на це рішення може бути подана до Одеського апеляційного адміністративного суду через Миколаївський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складання повного тексту рішення.

Суддя В. В. Біоносенко

Повний текст рішення складено 02.04.18