Рішення від 29.03.2018 по справі 904/321/18

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49600

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29.03.2018м. ДніпроСправа № 904/321/18

За позовом Дніпровської міської ради, м. Дніпро

до Товариства з обмеженою відповідальністю фірма "Еліона", м. Дніпро

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача: Департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради, м. Дніпро

про визнання договору укладеним

Суддя Ніколенко М.О.

Представники:

від позивача: ОСОБА_1 довіреність № 7/10-115 від 17.01.18;

від відповідача: ОСОБА_2 довіреність від 18.01.17;

від третьої особи: ОСОБА_3 довіреність № 10/13-806 від 28.12.17.

СУТЬ СПОРУ:

Дніпровська міська рада звернулося до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Товариством з обмеженою відповідальністю «Еліона», в якому просить суд визнати укладеним договір про пайову участь на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Дніпра між Дніпровською міської радою та ТОВ «Еліона» в редакції, викладеній в прохальній частині позову.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що декларацією про готовність об'єкта до експлуатації від 08.09.2014 № ДП 143142200415 ведений в експлуатацію торгівельний центр по вул. Дмитра Донського, 2а у м. Дніпропетровськ. Згідно зазначеної декларації, замовником об'єкта є Товариство з обмеженою відповідальністю «Еліона». До введення зазначеного вище об'єкту в експлуатацію договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту між Дніпровською міською радою та ТОВ «Еліона» не укладався. Замовник будівництва не звертався до міської ради, до введення об'єкту в експлуатацію щодо укладення відповідного договору, обов'язок укладення, якого визначений ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", що призвело до недоотримання міським бюджетом коштів. Враховуючи, що будівництво торгівельного центра по вул.. Дмитра Донського, 2а є завершеним, зазначений об'єкт готовий до експлуатації, ТОВ «Еліона» в порушення вимог чинного законодавства не взяло участь у створенні і розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста шляхом укладення відповідного договору.

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 31.01.2018 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі. Справу вирішено розглядати за правилами спрощеного позовного провадження та призначено її розгляд у засіданні на 21.02.2018.

Через канцелярію суду, 09.02.2018 від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому він просить суд відмовити у задоволенні. При цьому, відповідач у відзиві, зокрема, зазначає, що позивачем у запропонованому проекті договору безпідставно зазначено пайовий внесок у розмірі 3102106,71 грн., оскільки загальна кошторисна вартість будівництва вказаного об'єкта була визначена ним на основі встановлених нормативів для одиниці створеної потужності, без врахування Експертної оцінки від 31.07.2017 № 08/02-17-ЕО, що у свою чергу призвело до порушень вимог ч. 5, 6 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та відповідно до помилкового розрахунку величини пайової участі.

Ухвалою суду від 21.02.2018 розгляд справи відкладено на 27.03.2018 та залучено до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпропетровської міської ради.

У судовому засіданні 27.03.2018 було оголошено перерву до 29.03.2018.

Представник позивача у судовому засіданні підтримав позовні вимоги у повному обсязі. Представник відповідача заперечив проти задоволення позову.

В порядку статті 240 ГПК України, у судовому засіданні 14.03.2018 оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Розглянувши надані документи і матеріали, заслухавши пояснення представника сторони, з'ясувавши обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги і заперечення, оцінивши в сукупності докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Еліона» (далі - відповідач) 14.08.2014 листом № 14/08-2 повідомило Дніпропетровську міську раду, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 461 відіЗ.04.2011, а також згідно Декларації про готовність об'єкта до експлуатації серії ДП №143142200 415 від 08.08.2014 об'єкт «Будівництво торгівельного центру по вул. Дмитра Донського, 2а у м. Дніпропетровськ» прийнятий до експлуатації (а.с. 28).

З урахуванням зазначеного повідомлення, на виконання вимог ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», 29.08.2014 фінансово-економічний департамент Дніпропетровської міської ради направив директору ТОВ «Еліона» ОСОБА_4 лист № 10/15-653 про необхідність терміново звернутися до фінансово-економічного департаменту Дніпропетровської міської ради для укладання договору про пайову участь на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Дніпропетровська з попередженням, у разі невиконання вимог ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», укладання договору про пайову участь по зазначеному об'єкту буде вирішуватись в судовому порядку (а.с. 29).

Фінансово-економічний департамент Дніпропетровської міської ради 20.10.2014 листом № 10/15-753 направив директору ТОВ «Еліона» ОСОБА_4 для ознайомлення та підписання проект договору про пайову участь на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури в 2 примірниках з додатком № 1 «Розрахунок пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпропетровська» та додатком №2 «Графік сплати Забудовником ТОВ «Еліона» пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпропетровська у зв'язку з будівництвом торгівельного центру по вул. Дмитра Донського, 2а (а.с. 30-31)».

В процесі позапланової перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності фінансово-економічного департаменту Дніпропетровської міської ради від 19.06.2015 інспекторами Державної фінансової інспекції в Дніпропетровській області було надано копію декларації про готовність об'єкта до експлуатації від 08.09.2014 № ДП 143142200415 об'єкт: «Будівництво торгівельного центру по вул. Дмитра Донського, 2а у м. Дніпропетровськ», замовником якого є ТОВ «Еліона» (а.с. 32-34).

До введення зазначеного об'єкту в експлуатацію договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту між Дніпровською міською радою та ТОВ «Еліона» не укладався. Замовник будівництва не звертався до міської ради, до введення об'єкту в експлуатацію щодо укладення відповідного договору, обов'язок укладення, якого визначений ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», що призвело до недоотримання міським бюджетом коштів.

Фінансово-економічний департамент Дніпропетровської міської ради 27.07.2015 рекомендованим листом № 10/15-516 повторно повідомив директора ТОВ «Еліона» ОСОБА_4 про порушення норм ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та рішення Дніпропетровської міської ради від 29.07.2011 № 5/14, яким затверджено Порядок залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі (внесків) у розвитку інфраструктури м. Дніпропетровська, про необхідність укладення договору та про перерахування коштів в суму 3102106,71 грн. на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпропетровська із зазначенням реквізитів для перерахування (а.с. 36-38).

Відповідач 11.08.2015 листом б/н повідомив Дніпропетровську міську раду та фінансово-економічний департамент Дніпропетровської міської ради про відмову в укладанні договору про пайову участь та перерахуванні коштів на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпропетровська, оскільки договір повинен бути укладений до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію та кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту сплачуються до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію (а.с. 39-40).

29.09.2015 листом № 10/15-848 фінансово-економічний департамент Дніпропетровської міської ради повторно повідомив відповідача, що участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури населеного пункту є обов'язковою для замовника будівництва у відповідному населеному пункті на підставі вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та повторно направив проект договору з додатками (а.с. 41-43).

Відповідачем звернення позивача щодо необхідності укладання договору були залишені без відповіді, проект договору був не підписаний, що й стало причиною виникнення спору.

Відповідно до ч. 4 ст. 11 Цивільного кодексу України у випадках, встановлених актами цивільного законодавства, цивільні права та обов'язки виникають безпосередньо з актів органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим або органів місцевого самоврядування.

Згідно з ч. 1 ст. 14 Цивільного кодексу України цивільні обов'язки виконуються у межах встановлених договором або актом цивільного законодавства.

Правові та організаційні основи містобудівної діяльності в Україні визначені Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", статтею 40 якого встановлено обов'язок пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури населеного пункту та визначено механізм його реалізації.

Так, за приписами ч. 2 зазначеної статті Закону замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури (ч. 3 ст. 40 Закону).

В силу вимог ч. 5 цієї статті Закону величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами.

Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається протягом десяти робочих днів з дня реєстрації органом місцевого самоврядування звернення замовника про укладення договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єкта, з техніко-економічними показниками. Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію (ч. 8 та 9 ст. 40 Закону).

В силу положень ч. 1 ст. 40 Закону порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону. На виконання цих вимог рішенням Дніпропетровської міської ради від 29.07.2011 №5/14 затверджено Порядок залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі (внесків) у розвитку інфраструктури міста Дніпропетровська.

За приписами п. 2.6 Порядку договір на пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста укладається між Дніпропетровською міською радою в особі Департаменту та замовником будівництва, який скріплюється печатками двох сторін. Договір укладається не пізніше п'ятнадцяти робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладання.

В силу вимог статті 144 Конституції України та статті 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" органи місцевого самоврядування при виконанні своїх функцій приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території.

Таким чином, приписами ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" встановлено обов'язок замовника будівництва прийняти пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, який реалізується шляхом укладення відповідного договору в порядку, визначеному Законом та деталізованому актом органу місцевого самоврядування. Правовий аналіз частин 8 та 9 у сукупності з іншими положеннями цієї статті Закону дозволяє дійти висновку про те, що обов'язок щодо ініціювання укладення такого договору покладено саме на замовника будівництва, оскільки пов'язується з його зверненням до органу місцевого самоврядування.

Такий договір має бути укладеним в обов'язковому порядку, в межах строку, встановленого ч. 9 ст. 40 Закону. Неукладення договору свідчить про недотримання вимог законодавства і має наслідком порушення прав та інтересів відповідної територіальної громади.

Слід зазначити, що органи місцевого самоврядування знаходяться поза межами процедури прийняття об'єктів будівництва в експлуатацію та позбавлені можливості контролювати момент його здійснення, відтак неукладення такого договору з підстав невиконання замовником обов'язку щодо звернення до органу місцевого самоврядування з відповідною пропозицією свідчить про його ухилення від укладення договору. Такі дії порушують інтереси територіальної громади і такі інтереси можуть бути захищені в судовому порядку, у тому числі і після прийняття об'єкту будівництва в експлуатацію.

Вказана правова позиція узгоджується з правовою позицією Верховного Суду України, викладеною у постановах від 16.11.2016 у справі № 922/5937/15 та від 30.11.2016 у справі № 922/6409/15.

За таких обставин справи вбачається, що об'єкт «Будівництво торгівельного центру по вул. Дмитра Донського, 2а» є завершеним, а об'єкт готовим до експлуатації, однак в порушення вимог законодавства, Товариство з обмеженою відповідальністю «Еліона» не взяло участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Дніпра шляхом укладення відповідного договору.

Згідно з ч. 3 ст. 179 Господарського кодексу України укладення господарського договору є обов'язковим для сторін, зокрема, якщо існує пряма вказівка закону щодо обов'язковості укладення договору.

Частиною 1 ст. 648 ЦК України встановлено, що зміст договору, укладеного на підставі правового акта органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, обов'язкового для сторін (сторони) договору, має відповідати цьому акту.

Частиною 9 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" визначено істотні умови договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, якими є: розмір пайової участі, строк (графік) сплати пайової участі, відповідальність сторін. Крім того, невід'ємною частиною договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

За приписами Розділу 2 Порядку величина пайової участі визначається у гривнях, виходячи з розміру пайової участі, визначеного за нормативами одиниці створеної потужності, і не може перевищувати граничного розміру пайової участі, визначеного у відсотковому значенні від загальної кошторисної вартості будівництва об'єктів. Нормативи одиниці створеної потужності (квадратний метр тощо) об'єктів визначені у додатку 1 до цього Порядку.

За умовами п. 2.5 Порядку граничні розміри пайової участі у відсотках від загальної кошторисної вартості об'єктів визначені у додатку 3 до цього Порядку та не перевищують встановленого законом розміру.

Величина пайової участі із застосуванням норми щодо його граничного розміру встановлюється з урахуванням зонального коефіцієнта.

Згідно Додатку № 3 (а.с. 26) до Порядку залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі (внесків) у розвитку інфраструктури м. Дніпропетровськ, граничний розмір пайової участі складає 10 % від загальної кошторисної вартості будівель (споруд) нежитлового призначення.

Відповідачем до матеріалів справи залучено Експертну оцінку від 31.07.2017 № 08/02-17-ЕО щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Торгівельний центр» за адресою: вул.. Дмитра Донського, буд. 2-А. Згідно якої загальна кошторисна вартість будівлі, з урахуванням ПДВ 20%, складає 10380272 грн.(а.с. 58).

Вищевказана Експертна оцінка була надіслана відповідачем на адресу позивача листом від 02.01.2018 б/н (а.с. 56-57). Однак, не була врахована позивачем при здійснення підготовки спірного проекту договору про пайову участь на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпра.

Отже, з урахуванням розміру загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - 10380272 грн., розмір величини пайової участі складає 10380272 грн. х 10% = 1038027,20 грн. А тому, відповідачем повинно бути сплачено на користь Дніпровської міської ради пайовий внесок на розвиток соціальної та інженерно-технічної інфраструктури міста саме у розмірі 1038027,20 грн. грн.

Щодо усіх інших положень наданого позивачем проекту договору про пайову участь на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпра вбачається, що останній відповідає усім нормам, передбаченим Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності".

Згідно ч. 2 ст. 187 Господарського кодексу України день набрання чинності рішенням суду, яким вирішено питання щодо переддоговірного спору, вважається днем укладення відповідного господарського договору, якщо рішенням суду не визначено інше.

З урахуванням вищевикладеного, позовні вимоги Дніпровської міської ради обґрунтовані, підтверджені належними доказами та підлягають задоволенню у повному обсязі, а договір про пайову участь на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Дніпра підлягає визнанню таким, що укладений між сторонами з дати набрання даним рішенням законної сили.

Витрати зі сплати судового збору, відповідно до ст. 129 Господарського процесуального кодексу України, слід покласти на відповідача.

Керуючись ст. ст. 73, 74, 123, 129, 232-233, 236-241, 326 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Визнати укладеним договір про пайову участь замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Дніпра між Дніпровською міською радою (адреса: 49000, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75; ідентифікаційний код 26510514) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Еліона" (адреса: 49083, м. Дніпро, вул. Собінова,1; ідентифікаційний код 37452554) в такій редакції:

ДОГОВІР №____

про пайову участь на розвиток соціальної та інженерно-транспортної

інфраструктури м. Дніпра

м. Дніпро "___" __________ 2018 року

Дніпровська міська рада, в особі департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради, в особі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради ОСОБА_5, діючого на підставі Положення про департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради та Довіреності від 20.06.2017 зареєстрованої в реєстрі за № 365 (далі - Міська рада) з однієї сторони та Товариство з обмеженою відповідальністю "Еліона", в особі __________________________________________________________, що діє на підставі Статуту (далі - Забудовник) з іншої сторони, які надалі йменуються Сторони, керуючись Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17.02.2011 року №3038-VІ (зі змінами та доповненнями) та Порядком залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі (внесків) у розвитку інфраструктури міста Дніпропетровська (рішенням міської ради від 29.07.2011 5/14 (зі змінами та доповненнями)) уклали даний договір про наступне.

1. Предмет Договору

1.1. Предметом даного договору є здійснення оплати Забудовником величини пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпра (далі - величина пайової участі) шляхом перерахування грошових коштів до спеціального фонду міського бюджету у зв'язку із будівництвом торгівельного центру за адресою: вул. Дмитра Донського, 2а.

2. Загальні положення

2.1. Величина пайової участі згідно з розрахунком (додаток № 1 до даного договору) становить 1038027,20 (один мільйон тридцять вісім тисяч двадцять сім) грн. 20 коп. (без ПДВ).

2.2. Кошти пайової участі сплачуються в повному обсязі єдиним платежем або частинами за графіком, який є невід'ємною частиною даного договору (додаток № 2 до даного договору).

3. Права та обов'язки Сторін

3.1. Міська рада зобов'язана:

3.1.1. Виконати розрахунок величини пайової участі, належної до сплати Забудовником у відповідності до Порядку, затвердженого рішенням Дніпропетровської міської ради від 21.03.20007 №6/11 (зі змінами та доповненнями).

3.1.2. На протязі трьох робочих днів з моменту отримання звернення Забудовника видати довідку про виконання останнім вимог по повній сплаті коштів пайової участі.

3.2. Забудовник зобов'язаний:

3.2.1. Перерахувати кошти пайової участі у розвитку інфраструктури м. Дніпра, які визначені п. 2.1. даного договору та відповідним розрахунком, до спеціального фонду міського бюджету на умовах, визначених договором.

3.3. Міська рада має право:

3.3.1. Вимагати від Забудовника додержання вимог чинного законодавства з питань пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

3.3.2. Здійснювати перевірки додержання Забудовником умов даного Договору.

3.3.3. Вимагати від Забудовника своєчасної та в повному обсязі сплати кошти пайової участі.

3.4. Сторони також мають інші права, визначені законодавством України.

4. Порядок здійснення розрахунків

4.1. Забудовник сплачує кошти пайової участі, у розмірі вказаному у п. 2.1. даного договору, у строки згідно із графіком (додаток № 2 до договору) до спеціального фонду міського бюджету за наступними реквізитами:

Одержувач: ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області м. Дніпропетровськ

Банк одержувача: ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області м. Дніпропетровськ

МФО: 805012

Код ЄДРПОУ: 37988155

р/р: 31519921700002

Код бюджетної класифікації: 24170000 "Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту".

4.2. Після надходження повної суми коштів пайової участі за вказаними у п. 4.1. реквізитами, Міська рада на протязі трьох робочих днів з моменту отримання звернення Забудовника видає довідку про виконання останнім вимог по повній сплаті коштів пайової участі (далі - Довідка).

4.3. У випадку порушення строку сплати коштів пайової участі або неналежного виконання, Довідка видається Забудовнику після повної оплати коштів пайової участі, а також нарахованих штрафних санкцій.

4.4. Довідка видається Забудовнику особисто з відміткою про отримання на копії довідки, яка залишається в Міській раді.

5. Відповідальність Сторін

5.1. За невиконання або неналежне виконання Договору Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України, даного Договору та Порядку, затвердженого рішенням міської ради від 21.03.07 № 6/11 (зі змінами та доповненнями).

5.2. Забудовник несе повну відповідальність за надання достовірних даних, на підставі яких здійснюється розрахунок величини пайової участі.

5.3. За несвоєчасну або неповну сплату коштів пайової участі Забудовник сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України від суми простроченого платежу за кожний день прострочки.

5.4. Якщо технічними умовами передбачається необхідність будівництва замовником інженерних мереж або об'єктів інженерної інфраструктури (крім мереж, призначених для передачі та розподілу електричної енергії, трубопроводів, призначених для розподілу природного газу, транспортування нафти та природного газу) поза межами його земельної ділянки, розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту зменшується на суму їх кошторисної вартості, а такі інженерні мережі та/або об'єкт передаються у комунальну власність. У разі звернення замовника з зазначеного питання дія п. 5.3 зупиняється.

6.Інші умови

6.1. Внесення змін та/або доповнень до даного Договору здійснюється у письмовій формі за взаємною згодою Сторін, шляхом укладання додаткової угоди, що є невід'ємною частиною цього Договору.

6.2. Всі суперечки між Сторонами, з яких не було досягнуто згоди, вирішуються у судовому порядку згідно з чинним законодавством України.

6.3. Даний Договір не може бути розірвано в односторонньому порядку.

6.4. Договір набирає чинності з моменту підписання його Сторонами та діє до виконання зобов'язань у повному обсязі.

6.5. Даний Договір складено в 2-х примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної Сторони.

6.6. Невід'ємною частиною даного договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури міста (додаток № 1 до договору).

6.7. Невід'ємною частиною даного договору є Графік сплати коштів пайової участі (додаток № 2 до договору).

7. Юридичні адреси Сторін

Міська рада просп. Д. Яворницького, буд. 75, м. Дніпро, 49000 Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради _______________________В.В. ОСОБА_5 М.П.Забудовник: ТОВ "Еліона" вул. Собінова, буд. 1, м. Дніпро, 49000 р/р_________________в____________ код ЄДРПОУ 37452554 МФО _______________ тел. _______________________ __________________ _______________ М.П.

Додаток № 1

до договору №________

від __________________

РОЗРАХУНОК

пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпра

Забудовник: ТОВ «Еліона»

Об'єкт: Будівництво торгівельного центру

Адреса: вул.. Дмитра Донського, 2а

№ п/пФункціональне призначення об'єктаНорматив розміру пайової участі від одиниці створеної потужності за функціональним призначенням об'єкта, грн.Потужність об'єкта, для якого визначається величина пайової участі, кв. мЗональний коефіцієнтВсього з коефіцієнтом території, грн.

1Інші заклади торгівлі572,825415,511038027,20

Всього: 1038027,20

Міська рада ___________________В.В. ОСОБА_5 М.П.Забудовник ТОВ «Еліона» __________________ ________________ М.П.

Додаток № 2

до договору №________

від __________________

ГРАФІК СПЛАТИ

Забудовником ТОВ «Еліона»"

пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпра у зв'язку із будівництвом торгівельного центру за адресою: вул.. Дмитра Донського, 2а

(далі - Об'єкт)

грн.

Величина пайової участіПідлягає сплаті протягом п'яти робочих днів з моменту укладання договору

1038027,201038027,20

Міська рада ___________________В.В. ОСОБА_5 М.П.Забудовник ТОВ «Еліона» __________________ ________________ М.П.

В решті позову відмовити.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Еліона» (49083, м. Дніпро, вул. Собінова,1; ідентифікаційний код 37452554) на користь Дніпровської міської ради (49000, м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 75, ідентифікаційний код 26510514) судовий збір у розмірі 1762, 00 грн.

Наказ видати після набрання рішення законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закритті апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного провадження. Рішення може бути оскаржено до Дніпропетровського апеляційного господарського суду через господарський суд Дніпропетровської області протягом 10 днів з дня його оголошення.

Повне рішення складено 03.04.2018

Суддя М.О. Ніколенко