Ухвала від 15.03.2018 по справі 355/1271/17

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про прийняття адміністративної справи до провадження

15 березня 2018 року м. Київ 355/1271/17

Суддя Київського окружного адміністративного суду Лапій С.М., розглянувши в місті Києві адміністративну справу за позовом ФОП ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Березанської міської ради Київської області, ТУ ДСА України в Київській області, треті особи: Підприємство "Березаньтепломережа", ТУ ДСА України в Київській області, про визнання протиправним та скасування п. 3 рішення виконавчого комітету Березанської міської ради Київської обалсті від 26.04.2017 № 90,

ВСТАНОВИВ:

До Березанського міського суду Київської області звернувся ФОП ОСОБА_1 з позовом до Виконавчого комітету Березанської міської ради Київської області, треті особи: Підприємство "Березаньтепломережа", ТУ ДСА України в Київській області, про визнання протиправним та скасування п. 3 рішення виконавчого комітету Березанської міської ради Київської обалсті від 26.04.2017 № 90.

Ухвалою Березанського міського суду Київської області від 07.11.2017 відкрито провадження у даній справі.

Ухвалою Березанського міського суду від 07.12.2017 дану справу передано до Баришівського районного суду Київської області.

Ухвалою Баришівського районного суду Київської області дану справу передано на підставі ст. 29 КАС України до Київського окружного адміністративного суду.

До Київського окружного адміністративного суду справа надійшла 06.03.2018 року.

Відповідно до частин 1 та 2 ст. 30 КАС України адміністративна справа, передана з одного адміністративного суду до іншого в порядку, встановленому цією статтею, розглядається адміністративним судом, до якого вона надіслана. Спори між адміністративними судами щодо підсудності не допускаються.

Враховуючи викладене, дана адміністративна справа підлягає прийняттю до провадження.

Керуючись статтями 29, 30, 241, 243 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Прийняти до провадження дану адміністративну справу.

Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.

Розпочати підготовку справи до судового розгляду.

Призначити підготовче засідання на 12 квітня 2018 року о 11:30год.

Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під'їзд, 10-й поверх).

Викликати для участі в підготовчому засіданні учасників справи (їх представників).

Запропонувати відповідачеві подати до суду відзив на позовну заяву протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. Роз'яснити відповідачеві, що відповідно до частин 3, 4 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України до відзиву мають бути додані документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин справа буде вирішена за наявними матеріалами.

Роз'яснити учасникам справи про можливість отримання інформації по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/.

Копію ухвали суду надіслати (надати) учасникам справи (їх представникам).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя Лапій С.М.

Попередній документ
73098798
Наступний документ
73098800
Інформація про рішення:
№ рішення: 73098799
№ справи: 355/1271/17
Дата рішення: 15.03.2018
Дата публікації: 03.04.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Київський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації державної політики у сфері економіки, зокрема зі спорів щодо:; управління об'єктами державної (комунальної) власності, у тому числі про передачу об'єктів права державної та комунальної власності; здійснення державних закупівель