Ухвала від 02.04.2018 по справі 805/1487/18-а

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

02 квітня 2018 р. Справа №805/1487/18-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Черникова А.О., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до Маріупольської міської ради про скасування рішення № 27/18-1434 від 24 травня 2017 року та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Маріупольської міської ради про скасування рішення № 27/18-1434 від 24 травня 2017 року та зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 05 березня 2018 року позовну заяву ОСОБА_1 до Маріупольської міської ради про скасування рішення № 27/18-1434 від 24 травня 2017 року та зобов'язання вчинити певні дії, було залишено без руху та надано позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви 10 днів з дня отримання копії ухвали про залишення позовної заяви без руху, шляхом надання суду обґрунтованої заяви про поновлення строку звернення до суду та докази поважності причин його пропуску та надання до позовної заяви копії документів засвідчених належним чином, а саме скріплених власноручним підписом позивача (його представника).

Відповідно до пункту 1 частини 4 статті 169 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Як видно з відмітки Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" на поштовому повідомленні про вручення поштового відправлення, ухвала про залишення позовної заяви без руху була отримана особисто позивачем 15 березня 2018 року.

Таким чином, оскільки позивачем не виконані вимоги ухвали Донецького окружного адміністративного суду від 05 березня 2018 року про залишення позовної заяви без руху, суд дійшов висновку про необхідність повернення позовної заяви позивачу разом з усіма доданими до неї матеріалами.

Суд зазначає, що відповідно до ч. 8 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 169, 248, 256, 294, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Маріупольської міської ради про скасування рішення № 27/18-1434 від 24 травня 2017 року та зобов'язання вчинити певні дії - повернути позивачеві разом з усіма доданими до неї матеріалами.

Текст ухвали розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень (веб-адреса сторінки: http://www.reyestr.court.gov.ua/).

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня його проголошення, відповідно до статті 295 КАС України.

Згідно приписів статті 297 КАС України, апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Суддя Черникова А.О.