237/940/18
2/237/709/18
16.03.18 м. Курахове
Мар'їнський районний суд Донецької області в складі:
головуючого судді Сенаторова В.А.
при секретарі Лахно Т.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення аліментів на дитину,
В провадженні Мар'їнського районного суду Донецької області знаходиться справа за заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення аліментів на дитину.
Заявниця ОСОБА_1 подала заяву, в якій просить заяву про видачу судового наказу про стягнення аліментів залишити без розгляду.
Суд, враховуючи викладене, приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до п. 5 ч.1 ст.257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
За таких обставин суд вважає за можливе залишити заяву без розгляду, що не суперечить закону та інтересам сторін.
Керуючись п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України,
Заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення аліментів на дитину залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Апеляційного суду Донецької області через Мар'їнський районний суд Донецької області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя В.А.Сенаторов
Дата документу 16.03.2018