Справа № 296/2377/18
1-в/296/65/18
Постанова
Іменем України
21.03.2018 року м.Житомир
Суддя Корольовського районного суду м. Житомира ОСОБА_1 , розглянувши подання, що надійшло з Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області про встановлення адміністративного нагляду відносно
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , гр-на України, непрацюючого, проживаючого: АДРЕСА_1
ОСОБА_2 раніше судимий 17.05.2008 р. Корольовським райсудом м. Житомира за ст.ст. 307 ч.2, 309 ч.2, 70 КК України до 5 років позбавлення волі. 02.08.2011 р. за постановою Богунського райсуду м. Житомира від 25.08.2011 р. звільнений умовно-достроково на 1 рік 6 місяців 27 днів.
Після відбування покарання в установах Державної пенітенціарної служби ОСОБА_2 на шлях виправлення не став.
З 03.08.2017 р. ОСОБА_2 являється формально підпадаючим під адміністративний нагляд.
За місцем проживання характеризується з негативної сторони, періодично зловживає спиртними напоями, допускає порушення в побуті та громадських місцях, вчиняє психологічне насильство в сім'ї, неодноразово був помічений у нетверезому стані та схильний до скоєння правопорушень, а саме:
20.12.2017 р. ОСОБА_2 було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 178 ч.1 КУпАП, поява у громадському місці в п'яному вигляді та йому обрано адміністративне стягнення у вигляді штрафу 51 гривня.
ОСОБА_2 було винесено попередження про можливість встановлення відносно нього адміністративного нагляду.
15.02.2018 р. ОСОБА_2 було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 178 ч.2 КУпАП та обрано адміністративне стягнення у вигляді штрафу 51 гривня.
ОСОБА_2 знову було винесено попередження про можливість встановлення відносно нього адміністративного нагляду.
16.02.2018 р. ОСОБА_2 було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 175-1 ч.1 КУпАП та було обрано останньому адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Начальник Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області звернувся з поданням про встановлення адміністративного нагляду стосовно ОСОБА_2 , оскільки останній неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, за місцем проживання характеризується негативно, веде спосіб життя, який може знову привести до вчинення кримінальних правопорушень.
Заслухавши пояснення ОСОБА_2 , працівника Житомирського ВП, дослідивши представлені матеріали, вважаю подання таким, що підлягає частковому задоволенню, оскільки ОСОБА_2 порушує громадський порядок, характеризується посередньо, неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, не працює.
Відповідно до ст. 6 Закону України «Про адміністративний нагляд органів внутрішніх справ за особами, звільненими з місць позбавлення волі» адміннагляд встановлюється у визначеному Законом порядку та у строки, що не можуть перевищувати термінів, передбачених Законом для погашення або зняття судимості.
Керуючись ст.ст.3 п.в, 6, 10 Закону України “Про адміністративний нагляд органів внутрішніх справ за особами, звільненими з місць позбавлення волі “, -
Встановити громадянину ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , гр.-на України, непрацюючого, проживаючого: АДРЕСА_1 , наступні обмеження строком на 6 ( шість ) місяців:
1.) не залишати постійне місце проживання з 22.00 год. до 06.00 год. наступного дня;
2.) заборонити виїзд в особистих справах за межі міста без дозволу начальника Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області;
3.) зобов'язати з'являтись на реєстрацію до Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області чотири рази на місяць ( дні тижня і години визначаються органом поліції).
4) повідомляти про зміну місця проживання і роботи органи поліції.
Термін адміністративного нагляду починається з дня оголошення особі постанови судді про встановлення адміністративного нагляду.
Постанова судді може бути оскаржена у встановленому законом порядку.
Суддя ОСОБА_1