Харківський окружний адміністративний суд
61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
про відновлення провадження у справі
20 березня 2018 р. № 820/1489/18
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Бадюков Ю.В., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Головного Управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,-
ОСОБА_1 (АДРЕСА_2,м. Балаклія,Балаклійський район, Харківська область,64200) звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Головне Управління Пенсійного фонду України в Харківській області (майдан Свободи, буд. 5, Держпром, 3 під., 2 пов.,м. Харків,61022), в якому просить суд:
- визнати бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області противоправною щодо не проведення перерахунку мені, ОСОБА_1, пенсії з 01 січня 2016 року відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей" № 900 від 23.12. 2015 року, ст. 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", Постанов Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", від 18.11.2015 року № 947 "Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268".
- зобов'язати Головне Управління Пенсійного фонду України вчинити певні дії, а саме: здійснити перерахунок та виплату пенсії мені, ОСОБА_1, відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей" № 900 від 23.12.2015 року, ст. 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", Постанов Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції"", від 18.11.2015 року № 947 "Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268", довідки Ліквідаційної комісії ГУМВС України в Харківській області від 25.05.2017 за №100/21676 про грошове забезпечення для перерахунку пенсії, починаючи з 01 січня 2016 року, та нарахувати і виплатити різницю недоплаченої пенсії за весь період.
Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 05.03.2018 року зупинено провадження у зазначеній справі до набрання чинності рішенням Верховного Суду у зразковій справі № 820/6514/17.
Судом встановлено, що на теперішній час відпали обставини, що зумовили зупинення провадження в зазначеній справі.
Відповідно до ч.2 ст. 291 Кодексу адміністративного судочинства України провадження у типовій справі підлягає відновленню з дня набрання законної сили рішенням Верховного Суду у відповідній зразковій справі
Суд прийшов до висновку про відновлення провадження у справі, оскільки відпали обставини, які були підставою для зупинення провадження.
Керуючись ст.ст. 291, 241, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
Відновити провадження в адміністративній справі № 820/1489/18 за позовом ОСОБА_1 до Головного Управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.
Копію цієї ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Бадюков Ю.В.