Ухвала від 20.03.2018 по справі 136/1637/16-ц

Справа № 136/1637/16-ц

УХВАЛА

про відновлення провадження у справі

20 березня 2018 року м. Липовець

Суддя Липовецького районного суду Вінницької області Стадник С.І., розглянувши клопотання судового експерта Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру щодо надання додаткових матеріалів для проведення експертизи призначеної у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ "Концерн "ОСОБА_2", за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Відділу Держгеокадастру у Липовецькому районі Вінницької області, про визнання додаткової угоди до договору оренди землі недійсною,-

ВСТАНОВИВ:

На адресу суду надійшло клопотання судового експерта Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру щодо надання додаткових матеріалів для проведення експертизи, а саме вільних зразків підпису ОСОБА_1 та оригіналу її паспорта. З урахуванням зазначеного, суд, керуючись ст. 253, 254 ЦПК України дійшов висновку, що провадження у справі слід відновити.

Керуючись ст. 253, 254 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Відновити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ "Концерн "ОСОБА_2", за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Відділу Держгеокадастру у Липовецькому районі Вінницької області, про визнання додаткової угоди до договору оренди землі недійсною.

Зобов'язати ОСОБА_1 надати вільні зразки підпису, а також оригінал паспорта громадянина України (для огляду експертом в судовому засіданні).

В судове засідання викликати судого експерта Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, якому доручено проведення експертизи у даній справі, з метою огляду в судовому засіданні паспорта громадянина України, яки видано на ім'я позивача.

Призначити справу до розгляду в судовому засіданні на 29.03.2018 року о 11:40 год. в приміщенні Липовецького районного суду Вінницької області за адресою: Вінницька область, м. Липовець, вул. Шевченка, 1.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя С.І. Стадник

Попередній документ
72854811
Наступний документ
72854813
Інформація про рішення:
№ рішення: 72854812
№ справи: 136/1637/16-ц
Дата рішення: 20.03.2018
Дата публікації: 26.03.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Липовецький районний суд Вінницької області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів найму (оренди)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (22.04.2019)
Результат розгляду: Приєднано до матеріалів справи
Дата надходження: 08.04.2019
Предмет позову: про визнання додаткової угоди до договору оренди землі недійсною