№ провадження 4-с/646/6/2018
Справа № 646/3965/17
Іменем України
16.03.2018 року м. Харків
Червонозаводський районний суд міста Харкова у складі:
головуючого - судді Шелест І.М.,
за участю секретаря - Волошко К.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за скаргою Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» на дії Державного виконавця Червонозаводського відділу Державної виконавчої служби м. Харкова головного територіального управління юстиції в Харківській області та зобов'язання вчинити певні дії,-
Скаржник ПАТ КБ «Приватбанк» в особі представника за дорученням ОСОБА_1 звернувся до суду із скаргою на дії Державного виконавця Червонозаводського відділу Державної виконавчої служби м. Харкова головного територіального управління юстиції в Харківській області та зобов'язання вчинити певні дії.
15.03.2018 року представник позивача ОСОБА_1. через канцелярію суду надав заяву, в якій просить залишити скаргу без розгляду.
Сторони в судове засідання не з'явилися, про розгляд скарги повідомлялись.
Відповідно ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положення цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Неявка сторін не перешкоджає розгляду справи.
Зваживши доводи заяви, вивчивши письмові матеріали справи, суд приходить до висновку, що подана скарга підлягає залишенню без розгляду з наступних підстав.
Відповідно до п. 5 ч.1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо заявник до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Оскільки представник скаржника у своїй заяві просить залишити подану ним заяву без розгляду, дана заява відповідає вимогам діючого законодавства, тому суд вважає можливим залишити скаргу на дії Державного виконавця Червонозаводського відділу Державної виконавчої служби м. Харкова головного територіального управління юстиції в Харківській області ОСОБА_2. та зобов'язання вчинити певні дії, без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст. 257 ЦПК України, -
Заяву представника ПАТ КБ «Приватбанк» про залишення скарги без розгляду - задовольнити.
Скаргу ПАТ КБ «Приватбанк» в особі представника за дорученням ОСОБА_1 на дії Державного виконавця Червонозаводського відділу Державної виконавчої служби м. Харкова головного територіального управління юстиції в Харківській області та зобов'язання вчинити певні дії - залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення відповідної ухвали суду до Апеляційного суду Харківської області через Червонозаводський районний суд міста Харкова.
Суддя І.М. Шелест
Повний текст ухвали виготовлено 16.03.2018