(вступна та резолютивна частини)
22 грудня 2014 року Чернігів Справа № 2а/2570/1272/2012
Чернігівський окружний адміністративний суд колегією суддів у складі:
головуючого судді Заяць О.В.,
суддів Д'якова В.І., Соломко І.І.,
за участю секретаря Прокіної А.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду заяву про заміну сторони у виконавчому провадженні по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної податкової служби України, Державної податкової служби у Чернігівській області, ОСОБА_2 об'єднаної державної податкової інспекції про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії, -
У зв'язку зі складністю справи та керуючись статтею 158, частиною 3 статті 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд відкладає виготовлення повного тексту ухвали не більше як п'ять днів.
Сторони можуть одержати копію ухвали в повному обсязі 23.12.2014 після 15:00 год.
Заяву Головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області про заміну сторони у виконавчому провадженні задовольнити.
Змінити сторону у виконавчому провадженні з виконання рішення суду № 2а/2570/1272/2012, а саме: боржника ОСОБА_2 об'єднана державна податкова інспекція на ОСОБА_2 об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, ідентифікаційний код 38765109, що знаходиться за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Поштова, 2.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду у випадках та порядку, передбачених ст. 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.
Головуючий суддя О.В. Заяць
Судді В.І. Д'яков
ОСОБА_3