Справа № 538/137/18
Провадження № 3/526/120/2018
16 березня 2018 року суддя Гадяцького районного суду Полтавської області Максименко Л.В. ознайомившись з адміністративною справою, яка надійшла від Лохвицького ВП ГУНП України в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2
за ч.1 ст. 1732 КУпАП,
15 березня 2018 року відповідно до ухвали апеляційного суду Полтавської області від 2 березня 2018 року про визначення підсудності матеріалів даної справи від Лохвицького ВП ГУНП України в Полтавській області надійшла справа про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст. 1732 КУпАП стосовно ОСОБА_1
Адміністративна справа не може бути прийнята до провадження Гадяцького районного суду, так як містить ряд недоліків.
Так, повністю не встановлені всі необхідні дані про особу ОСОБА_1, не повністю вказано місце народження, його сімейний стан, освіту, місце реєстрації, відсутні дані про притягнення до адміністративної відповідальності.
Зі змісту правопорушення вбачається, що ОСОБА_1 в м. Заводське по вул. Миру, 4 вчинив відносно свого батька сімейну сварку, ображаючи його нецензурними словами.
В протоколі та матеріалах справи відсутні будь - які дані про ступінь родинного зв'язку між особами.
До протоколу додано копії пояснень ОСОБА_2 та ОСОБА_1 про те, що останній наніс кілька ударів в обличчя та груди потерпілого. Поміж тим особою, що складала протокол вказано, що ОСОБА_1 виражався лише нецензурними словами, і який вид насильства він вчинив в сім'ї, не уточнено. Не зазначено, чи мали місце наслідки таких дій для потерпілого. Також не вказано чи була завдана шкода фізичному здоров'ю потерпілого, чи вносились дані про цю подію до ЄРДР, чи був освідуваний потерпілий в лікарні на предмет спричинення йому тілесних ушкоджень. За наведених обставин є сумнівною кваліфікація його дій за ч.1 ст. 1732 КУпАП, так як описані фактичні обставини справи не відповідають фабулі ч.1 ст. 173 КУпАП.
Ініціатором складання протоколу не зазначено в зв'язку з чим до протоколу додані копії пояснень та акту, які належним чином не засвідчені та частково не читаються.
Виходячи з вищевикладеного, вважаю, що адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 1732 КУпАП слід повернути Лохвицькому ВП ГУНП для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 221, 278 КУпАП, суддя, -
повернути Лохвицькому ВП ГУНП України в Полтавській області матеріали адміністративної справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, за вчинення правопорушення передбаченого ч.1 ст. 1732 КУпАП для усунення недоліків.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: Л. В. Максименко