справа № 165/895/17
провадження №2/165/18/18
про призначення судової товарознавчої
експертизи
16 березня 2018 року м. Нововолинськ
Нововолинський міський суд Волинської області в складі :
головуючого Ференс-Піжук О.Р.,
за участю секретаря Пилипчук М.В.,
позивача ОСОБА_1,
представника відповідача ОСОБА_2,
розглянувши в судовому засіданні в режимі відеоконференції в залі суду в м. Нововолинську справу за позовом ОСОБА_1 до ТОВ "Алло" про розірвання договору та стягнення коштів,
встановив:
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 заявив клопотання, просить призначити у справі судову товарознавчу експертизу, проведення якої доручити експертам Незалежного центру судових експертиз (адреса: вул. Львівська, 8/3, смт Брюховичі, м.Львів, Львівська область, 79491).
Представник відповідача ОСОБА_2 не заперечив щодо проведення у даній справі судової товарознавчої експертизи з включенням до переліку двох питань зазначених у поясненнях представника відповідача від 15.03.2018 року.
Відповідно до ст.103 ЦПК України, суд призначає експертизу у справі за сукупності таких умов: для з'ясування обставин, що мають значення для справи, необхідні спеціальні знання у сфері іншій, ніж право, без яких встановити відповідні обставини неможливо; сторонами (стороною) не надані відповідні висновки експертів із цих самих питань або висновки експертів викликають сумніви щодо їх правильності.
Суд, заслухавши думку учасників судового розгляду, дослідивши матеріали справи у їх сукупності, приходить до висновку, що клопотання є підставним і підлягає до задоволення.
Оскільки для з'ясування обставин, які мають значення для справи необхідні спеціальні знання, суд вважає за необхідне призначити судову товарознавчу експертизу.
Керуючись ст.103, ст.104 ЦПК України, суд,-
ухвалив:
Призначити у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ "Алло" про розірвання договору та стягнення коштів, товарознавчу експертизу, проведення якої доручити експертам Незалежного центру судових експертиз (адреса:
вул. Львівська, 8/3, смт Брюховичі, м. Львів, Львівська область, 79491)
На вирішення експертизи поставити наступні питання:
1.Чи відповідає мобільний пристрій XIAOMI REDMI 3S 3/32GB Gold (золотий) вимогам стандартів до такого виду товару ?
2.Які можливі причини виходу з ладу двічі мобільного пристрою XIAOMI REDMI 3S 3/32GB Gold (золотий), чи вони є аналогічними у двох випадках і чи вони були усунуті в ході гарантійного (технічного) обслуговування телефону ?
3. Чи недоліки, які були усунуті (чи такі, що виявлені не усунутими) є істотними і виникли протягом гарантійного строку з вини виробника товару (продавця, виконавця)?
4. Чи наявні в телефоні моделі XIAOMI REDMI 3S 3/32GB Gold ІМЕІ 861111037760249 на момент проведення експертизи виробничі дефекти?
5. Чи являється телефон моделі XIAOMI REDMI 3S 3/32GB Gold ІМЕІ 861111037760249 на момент проведення експертизи суттєво іншим, аніж на момент придбання? Якщо так, то на підставі яких саме обставин?
В експертну установу направити копію даної ухвали та матеріали цивільної справи №165/895/17-ц.
Зобов'язати відповідача невідкладно надати експертам для дослідження копії актів виконаних робіт по технічному обслуговуванню телефону марки «Xiaomi Redmi 3S 3/32GB Gold» ІМЕІ 861111037760249, а також мобільний телефон XIAOMI REDMI 3S 3/32GB Gold (золотий), ІМЕІ 861111037760249.
Витрати по проведенню експертизи покласти на позивача ОСОБА_1, що проживає за адресою: мікрорайон ШахтарськийАДРЕСА_1, м. Нововолинськ, 45400.
Попередити експертів про кримінальну відповідальність за завідомо неправдивий висновок та за відмову без поважних причин від виконання покладених на них обов'язків.
На час проведення експертизи провадження в справі зупинити.
Ухвала може бути оскаржена Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до апеляційного суду Волинської області шляхом подачі апеляційної скарги, яка подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Копію ухвали направити в експертну установу та сторонам.
Головуючий підпис
Згідно з оригіналом
Суддя О.Р. Ференс-Піжук