Рішення від 07.12.2010 по справі 2-2265/2010

Справа № 2-2265/2010

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 грудня 2010 року Овідіопольський районний суд Одеської області, у складі:

головуючого судді Кириченко П.Л.

при секретарі Осадченко С.В., з участю позивача ОСОБА_1

розглянувши у відкритому засіданні в смт. Овідіололь цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу, суд,-

ВСТАНОВИВ:

25 жовтня 199! року сторони зареєстрували шлюб. Від шлюбу с повнолітня донька ОСОБА_3 19.04.1996 р н. Позивач посилаючись на те, що він з відповідачкою спільно більше не проживає, сімейні відносини не підтримують. Майнового та спору про виховання дитини між сторонами не має.

Позивач наполягає на позовних вимогах та просить суд прийняти заочне рішення.

Відповідачка до суду повторно не з'явилась, хоча належним чинам була повідомлена про час та місце слухання справи.

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши письмові докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Сторони спільне проживання припинили, строк на примирення сторони брати не бажають. З пояснень сторін позов про розподіл майна до суду не надавали . Майнового спору та спору про виховання дитини між сторонами не має. Неповнолітня донька мешкає з позивачем,що підтверджується довідкою про склад сім»ї, а тому суд вважає, що необхідно неповнолітню доньку ОСОБА_3, залишити на виховання позивачу.

При таких обставинах суд приходить до висновку, що сім'я розпалася остаточно зберегти її не можливо. Майнового спору та спору про виховання дитини між сторонами не має.

Відповідно до ст. 88 ЦПК України судові витрати розподілу не підлягають.

Керуючись ст.ст.10,60,208,209, 212-215,218 ЦПК України ст.ст. 104.110,112 СК України,

ВИРІШИВ:

Позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.

Шлюб між, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований у Прилиманської сільської ради Овідіопольського району Одеської області № 24 від 25 жовтня 1991 року - розірвати.

Неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити на виховання позивачу - ОСОБА_1

Стягнути при реєстрації розірвання шлюбу з органах РАГС держмито з позивача в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, відповідачку від сплати держмита звільнити.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до палати по цивільним справам апеляційного суду Одеської обл. через Овідіопольський районний суд Одеської області шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня втримання його копії.

Суддя: Кириченко П.Л.

Попередній документ
72665124
Наступний документ
72665126
Інформація про рішення:
№ рішення: 72665125
№ справи: 2-2265/2010
Дата рішення: 07.12.2010
Дата публікації: 13.03.2018
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Овідіопольський районний суд Одеської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про розірвання шлюбу