Ухвала від 07.03.2018 по справі 823/801/18

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

07 березня 2018 року справа № 823/801/18

м. Черкаси

Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Гаврилюк В.О., перевіривши матеріали адміністративного позову товариства з обмеженою відповідальністю “Тіньки” до управління Держпраці у Черкаській області про визнання протиправною та скасування постанови,

встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю “Тіньки” подало позов, в якому просить визнати протиправною та скасувати постанову управління Держпраці в Черкаській області за № 23-24-46/0918-461 від 21.09.2017 про накладення уповноваженими особами на товариство з обмеженою відповідальністю “Тіньки”, код ЄДРПОУ 33278344 штраф у розмірі 288000,00 грн.

Ухвалою судді Черкаського окружного адміністративного суду від 26.02.2018 відповідно до частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України вказану позовну заяву, у зв'язку із недотриманням вимог статей 160 та 161 Кодексу адміністративного судочинства України залишено без руху і надано позивачеві строк тривалістю десять днів з дня отримання копії даної ухвали для усунення недоліків, шляхом подання до Черкаського окружного адміністративного суду: копії акту перевірки від 31.08.2017 № 23-24-46/0918 та протоколу про адміністративне правопорушення № 23-23-46 від 31.08.2017; оригіналу квитанції № 1 від 20.02.2018 про сплату судового збору в розмірі 162,00 грн та надання оформленого належним чином документу про сплату судового збору у розмірі 2558,00 грн або ж надання оформленого належним чином документу про сплату судового збору у встановленому законом розмірі за подання позовної заяви у розмірі 2720,00 грн.

05 березня 2018 року до Черкаського окружного адміністративного суду надійшов супровідний лист ТОВ “Тіньки” № 12 від 05 березня 2018 року, до якого додано копії: акту перевірки від 31.08.2017 № 23-24-46/0918 та протоколу про адміністративне правопорушення № 23-23-46 від 31.08.2017.

Разом з тим, оформленого належним чином документу про сплату судового збору у розмірі 2558,00 грн або ж надання оформленого належним чином документу про сплату судового збору у встановленому законом розмірі за подання позовної заяви у розмірі 2720,00 грн позивач не надав, а тому суддя вважає, що у встановлений судом строк недоліки позовної заяви належним чином не усунуті.

Відповідно до пункту 1 частини 4 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Одночасно суддя звертає увагу позивача на те, що відповідно до частини 8 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 169, 241, 293-295, підпунктом 15.5 пункту 15 частини 1 розділу VII Перехідних положень 297 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,

ухвалив:

Позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю “Тіньки” до управління Держпраці у Черкаській області про визнання протиправною та скасування постанови повернути позивачеві.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд протягом п'ятнадцяти днів з дня її підписання.

Ухвала складена в повному обсязі та підписана 07.03.2018.

Суддя В.О. Гаврилюк