Ухвала від 06.03.2018 по справі 569/18910/17

Справа № 569/18910/17

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду

06 березня 2018 року м.Рівне

Рівненський міський суд Рівненської області в складі:

головуючого судді Першко О.О.

секретар судового засідання Прокопчук Л.М.,

з участю позивачів ОСОБА_1, ОСОБА_2,

представника позивача ОСОБА_3, ОСОБА_4,

відповідача ОСОБА_5,

представника відповідача ОСОБА_6,

представника третьої особи ОСОБА_7,

провівши підготовче судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в інтересах малолітньої ОСОБА_8 до ОСОБА_9, третя особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Рівненської міської ради, про позбавлення батьківських прав,

ВСТАНОВИВ:

11 грудня 2017 року до Рівненського міського суду звернулися ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в інтересах малолітньої ОСОБА_8 із позовною заявою до ОСОБА_9, третя особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Рівненської міської ради, в якому просять позбавити відповідача батьківських прав відносно дочки ОСОБА_8, ІНФОРМАЦІЯ_1, оскільки жодної участі у вихованні та житті своєї дочки він не приймає.

Ухвалою суду від 28 грудня 2017 року за вказаним позовом було відкрито загальне позовне провадження у даній справі та призначено підготовче судове засідання.

Позивачі у підготовчому засіданні позовні вимоги підтримали повністю.

Відповідач у підготовчому засіданні позовні вимоги не визнав.

Позивачі підтвердили, що не бажають укласти мирову угоду або звернутися до суду для проведення врегулювання спору за участі судді. Відповідач не заперечував щодо укладення мирової угоди та звернення до суду для проведення врегулювання спору за участі судді.

В порядку підготовчого провадження судом були вивчені матеріали справи, з'ясовані всі фактичні обставини справи, які підлягають з'ясуванню під час судового розгляду.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши думку учасників справи, суд вважає підготовче провадження у справі закінченим, а тому приходить до висновку про необхідність призначення справи до розгляду у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

Крім того, сторонами заявлені письмові клопотання про виклик в судове засідання для допиту свідків ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, ОСОБА_19

Частинами першою - третьою статті 91 Цивільного процесуального кодексу України передбачено, що виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи. У заяві про виклик свідка зазначаються його ім'я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити. Заява про виклик свідка має бути подана до або під час підготовчого судового засідання, а якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, - до початку першого судового засідання у справі.

Як визначено частиною четвертою статті 91 Цивільного процесуального кодексу України, в ухвалі про відкриття провадження у справі або в іншій ухвалі, якою суд вирішує питання про виклик свідка, суд попереджає свідка про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.

Суд вважає клопотання обґрунтованими, у зв'язку із чим, для з'ясування обставин справи слід викликати вищевказаних свідків у судове засідання.

Керуючись ст.ст. 3,19, 91, 189-200 Цивільного процесуального кодексу України, суд,-

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити справу за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в інтересах малолітньої ОСОБА_8 до ОСОБА_9, третя особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Рівненської міської ради, про позбавлення батьківських прав до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні в приміщенні Рівненського міського суду Рівненської області (м.Рівне, вул. Шкільна, 1) на 24 квітня 2018 року о 09 год. 00 хв.

Справу розглядати суддею одноособово.

Клопотання ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_9 про виклик в судове засідання для допиту свідків - задовольнити.

Викликати свідків ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, ОСОБА_19 в судове засідання, яке призначене на 24 квітня 2018 року о 09 год. 00 хв.

Попередити свідків про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи за відмову від давання показань на вимогу суду, згідно ст. ст. 384, 385 КК України.

Копію ухвали надіслати/вручити учасникам справи, яких викликати у судове засідання для участі у судовому розгляді справи по суті.

Встановити позивачам п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Інші учасники справи мають право надати свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив та заперечення до початку судового розгляду по суті.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/sud1715/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя О.О.Першко

Попередній документ
72615092
Наступний документ
72615094
Інформація про рішення:
№ рішення: 72615093
№ справи: 569/18910/17
Дата рішення: 06.03.2018
Дата публікації: 13.03.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про позбавлення батьківських прав