Ухвала від 05.02.2018 по справі 713/1951/17

Справа № 713/1951/17

Провадження №6/713/4/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05.02.2018 м. Вижниця

Вижницький районний суд Чернівецької області в складі головуючого судді Кириляк А.Ю., за участі секретаря Перепелиця Т.І., за участі представника боржника ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Вижниця клопотання ПАТ «ОСОБА_2 Аваль» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції заявою ПАТ «ОСОБА_2 Аваль» про заміну сторони виконавчого провадження у цивільній справі №2-910/10 за позовом ПАТ ОСОБА_2 Аваль « до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Вижницького районного суду Чернівецької області знаходиться цивільна справа за заявою ПАТ «ОСОБА_2 Аваль» про заміну сторони виконавчого провадження у цивільній справі №2-910/10 за позовом ПАТ ОСОБА_2 Аваль « до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Представник ПАТ «ОСОБА_2 Аваль» звернувся до суду з клопотанням про ПАТ «ОСОБА_2 Аваль» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції заявою ПАТ «ОСОБА_2 Аваль» про заміну сторони виконавчого провадження у цивільній справі №2-910/10 за позовом ПАТ «ОСОБА_2 Аваль « до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Відповідно до частин 1 та 5 ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Таким чином, для забезпечення повного, всебічного і обєктивного розгляду справи та враховуючи наявність технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд вважає за можливе провести судове засідання по даній справі в режимі відеоконференції в Тернопільскому міськрайонному суді.

Керуючись ст.ст. 212, 259, 260 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання ПАТ «ОСОБА_2 Аваль» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції заявою про заміну сторони виконавчого провадження у цивільній справі №2-910/10 за позовом ПАТ ОСОБА_2 Аваль « до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором,- задовольнити.

Судове засідання у справі за заявою ПАТ «ОСОБА_2 Аваль» про заміну сторони виконавчого провадження у цивільній справі №2-910/10 за позовом ПАТ ОСОБА_2 Аваль « до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором,- відкласти та призначити в режимі відеоконференції на 01 березня 2018 року о 14.30 год.

Доручити Тернопільському міськрайонному суду Тернопільської області забезпечити проведення судового засідання о 14:00 год. 01 березня 2018 року в режимі відеоконференції.

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно до Тернопільському міськрайонному суду Тернопільської області та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: А. Ю. Кириляк

Попередній документ
72614071
Наступний документ
72614073
Інформація про рішення:
№ рішення: 72614072
№ справи: 713/1951/17
Дата рішення: 05.02.2018
Дата публікації: 13.03.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вижницький районний суд Чернівецької області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); В порядку ЦПК України