Справа № 219/1529/18
Провадження № 3/219/704/2018
Іменем України
26.02.2018 року м. Бахмут
Суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області Давидовська Т.В., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов від головного державного ревізора-інспектора відділу аудиту платників обслуговування Бахмутської ОДПІ управління аудиту Головного управління ДФС у Донецькій області ОСОБА_1, про притягнення до адміністративної відповідальності: ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, голова ліквідаційної комісії ТОВ «Людмила» протокол від 09.10.2017 № 3/10- 2017 загальних зборів учасників, зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, за ч.1 ст. 163-15 Кодексу України про адміністративне правопорушення,
встановила:
Згідно з протоколом №126 від 15 лютого 2018 року про адміністративне правопорушення, складеного головним державним ревізором-інспектором відділу аудиту платників обслуговування Бахмутської ОДПІ управління аудиту Головного управління ДФС у Донецькій області ОСОБА_1, ОСОБА_2, голова ліквідаційної комісії ТОВ «Людмила» вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.163-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яке виразилось у порушені порядку проведення готівкових розрахунків та розрахунків з використанням електронних платіжних засобів за товари (послуги), а саме: не проведення розрахункових операцій за період з 16.07.2014 по 14.05.2015 на загальну суму 1314,72 грн. через реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи, чим порушено ст. 3 Закону України від 06.07.1995 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»
У судове засідання ОСОБА_2 не з'явилась. Про час та місце слухання справи була повідомлена належним чином, проте клопотань про відкладення слухання справи або повідомлення про причину неявки від нєї не надійшло. Отже, суд вважає за можливе розглянути дану справу в її відсутність за матеріалами справи.
Згідно з ч.2 ст.38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Судом установлено, що правопорушення за порушення порядку проведення готівкових розрахунків та розрахунків з використанням електронних платіжних засобів за товари (послуги), вчинено 16.07.2014 по 14.05.2015що встановлено актом документальної позапланової перевірки № 829/05-99-14-10/24063896 від 14.12.2017р. Суд вважає, що стягнення може бути накладене не пізніше трьох місяців з дня виявлення правопорушення, а саме з 14.12.2017р.
У відповідності до вимог п. 7 ч. 1 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за обставин закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
Таким чином, оскільки минули строки накладення адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення, яке не є триваючим, приходжу до висновку, що провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 слід закрити.
Керуючись статтями 38, 247, 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
постановила:
Закрити провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 за ч.1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення у зв'язку з закінченням строку накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Суддя Т. В.Давидовська