Справа № 686/15169/17
08.02.2018
Хмельницький міськрайонний суд
в складі: головуючого - судді Стефанишина С.Л.,
при секретарі - Ніколайчук А.В., за участю представника позивача ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Хмельницький цивільну справу за позовом ПАТ «Укртелеком» до ОСОБА_2 про відшкодування витрат з оплати податку на землю,
Враховуючи складність справи, суд вважає, що по справі слід проголосити вступну та резолютивну частину рішення, а складання повного рішення відкласти на строк 5 днів.
Керуючись ст.ст. 2, 81, 258, 259, 263-265, 268 ЦПК України, суд -
Позовні вимоги ПАТ «Укртелеком» про відшкодування витрат з оплати податку на землю - задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2 (ІПН НОМЕР_1) зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь ПАТ «Укртелеком» (код ЭДРПОУ 21560766) витрати з оплати податку на землю у розмірі 17016,37 грн., пені - 2041,05 грн., 3% річних - 72,58 грн., інфляційні витрати у розмірі 544,41 грн., судовий збір 1600 грн., всього стягнути 21274,04 грн.
На рішення суду може бути подана апеляційна скарга протягом 30 днів з часу складання повного судового рішення до Апеляційного суду Хмельницької області через Хмельницький міськрайонний суд. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено в день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Повне рішення суду буде складено 13 лютого 2018 року.
Суддя С. Стефанишин