Справа № 759/13842/17
19 лютого 2018 року м. Київ
Київський апеляційний адміністративний суд у складі судді-доповідача Безименної Н.В., суддів Коротких А.Ю. та Федотова І.В. перевіривши апеляційну скаргу Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м.Києві на постанову Святошинського районного суду м.Києва від 15 листопада 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м.Києві про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії,-
Постановою Святошинського районного суду м. Києва від 15 листопада 2017 року, позов задоволено.
Відповідач, не погоджуючись з вказаною постановою подав апеляційну скаргу, в якій просив її скасувати та винести нову постанову, якою повністю відмовити в задоволенні позову.
Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 15 січня 2018 року апеляційну скаргу залишено без руху через її невідповідність вимогам статті 296 КАС України.
Апелянту запропоновано протягом десяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху усунути недоліки апеляційної скарги.
Судом апеляційної інстанції вимагалося усунути недоліки апеляційної скарги шляхом подання суду апеляційної інстанції документів в підтвердження несвоєчасного отримання оскаржуваної постанови або клопотання про поновлення строків апеляційного оскарження з обґрунтуванням інших підстав для поновлення строку; докази сплати судового збору.
На виконання ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 15 січня 2018 року апелянт подав клопотання про поновлення строків на апеляційне оскарження та просив звільнити від сплати судового збору, зазначивши, що отримав оскаржувану постанову 15.12.17 та додав копію супровідного листа з вхідним штампом (без відповідного конверту) (а.с.76).
Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 26 січня 2018 року апеляційну скаргу повторно залишено без руху, апелянту запропоновано надати суду оригінал квитанції про сплату судового збору, а також докази, що підтверджують причини пропуску строку.
Відповідно до інформації Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» від 12.02.2018 про пересилання внутрішніх реєстрованих поштових відправлень (відправлення №0102922609931), копію ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 26 січня 2018 року апелянт отримав 01 лютого 2018 року.
Згідно із розпорядженням № 331 від 08.02.18 та протоколу автоматичного розподілу справу передано головуючому судді Безименній Н.В.
Строк для усунення недоліків апеляційної скарги сплинув. Недоліки апеляційної скарги усунуті не були
Відповідно до п. 4 частини 1 статті 299 КАС України суд апеляційної інстанції відмовляє у відкритті апеляційного провадження у справі, якщо скаржником у строк, визначений судом, не подано заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження або наведені підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження визнані судом неповажними.
За таких підстав, суд дійшов до висновку про необхідність відмови у відкритті апеляційного провадження.
Керуючись ст. ст. 248, 255, 299 КАС України, колегія суддів, -
Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м.Києві на постанову Святошинського районного суду м.Києва від 15 листопада 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м.Києві про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями.
Ухвала може бути оскаржена протягом 30 днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду з урахуванням положень статті 329 КАС України.
Суддя-доповідач Н.В. Безименна
Судді А.Ю.Коротких
І.В.Федотов
Головуючий суддя Безименна Н.В.
Судді: Федотов І.В.
Коротких А. Ю.