20.02.2018 Справа № 904/8654/17
Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Чимбар Л.О. (доповідач)
суддів Березкіна О.В., Дармін М.О.
розглянувши клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Київ, в особі Регіональної філії "Львівська залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Львів у справі №904/8654/17
за позовом Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Київ, в особі Регіональної філії "Львівська залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Львів
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробнича компанія "Гірничодобувна промисловість", м. Дніпро
про стягнення 1059242,88 грн
В проваджені Дніпропетрвоського апеляційного господарського суду знаходиться апеляційна скарга скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Виробнича компанія "Гірничодобувна промисловість" на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 13.12.2017р. у справі №904/8654/17.
16.02.2018р. на адресу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Київ, в особі Регіональної філії "Львівська залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Львів надійшло письмове клопотання про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції із забезпеченням її проведення в господарському суді Львівської області (79014, м.Львів, вул. Личаківська, 128).
Відповідно до частини 5 статті 197 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду, визначеному судом.
У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання (частина 7 статті 197 Господарського процесуального кодексу України).
Клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції відповідає вимогам статті 197 Господарського процесуального кодексу України та підлягає задоволенню, оскільки для забезпечення оперативності судового провадження необхідно забезпечити участь представників судового процесу у справі.
Керуючись статтями 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, Дніпропетровський апеляційний господарський суд, -
1. Судове засідання у справі №904/6990/17 провести в режимі відеоконференції.
2. Розгляд справи призначити в судове засідання на 28.02.2018 року о 11 год. 30 хв., зал засідань №415а. Засідання відбудеться в приміщенні Дніпропетровського апеляційного господарського суду, що розташований за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65.
3. Доручити Господарському суду Львівської області забезпечити проведення відеоконференції за участю представника публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Київ, в особі Регіональної філії "Львівська залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Львів з Дніпропетровським апеляційним господарським судом 28.02.2018 року о 11 год. 30 хв.,
4. Представнику публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Київ, в особі Регіональної філії "Львівська залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Львів з'явитися до Господарського суду Львівської області, що розташований за адресою: , м.Львів, вул. Личаківська, 128 для проведення судового засідання в режимі відеоконференції 28.02.2018 року о 11 год. 30 хв.
5. Дніпропетровський апеляційний господарський суд доручає відповідній службовій особі Господарського суду Львівської області перевірити документи, що посвідчують особу представника публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Київ, в особі Регіональної філії "Львівська залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця", м. Львів та перебувати поряд з ним до закінчення судового засідання.
6. Учасникам судового засідання має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов'язки, передбачені Господарським процесуальним кодексом України, хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Копію ухвали направити на адресу господарського суду Львівськї області (79014, м.Львів, вул. Личаківська, 128) та на його електрону адресу.
Головуючий суддя Л.О. Чимбар
Суддя О.В. Березкіна
Суддя М.О. Дармін