про залишення позовної заяви без розгляду
13 лютого 2018 р. Справа № 818/188/18
Сумський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Шевченко І.Г.,
за участю секретаря судового засідання - Мельник О.П.,
представника позивача - Покровського М.В.,
розглянувши у підготовчому засіданні в приміщенні суду в м. Суми адміністративну справу за позовом Охтирського районного територіального центру соціального обслуговування до Охтирської районної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження,-
До Сумського окружного адміністративного суду звернувся Охтирський районний територіальний центр соціального обслуговування з позовною заявою до Охтирської районної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації Сумської області від 22.12.2017 №542-ОД "Про припинення юридичної особи "Охтирського районного територіального центру соціального обслуговування".
В судове засідання з'явився представник позивача Покровський М.В., представник відповідача, повідомлений належним чином про час і місце розгляду справи, в судове засідання не з'явився. Враховуючи вказане суд, згідно ч.1 ст. 181, п.1 ч.3 ст. 205 Кодексу адміністративного судочинства України, вважав можливим проводити підготовче засідання у відсутності представника відповідача.
13.02.2018 представником позивача Покровським М.В. була подана заява, яку він підтримав у судовому засідання за підписом голови ліквідаційної комісії Охтирського районного територіального центру соціального обслуговування Павлюка В.М. про залишення позовної заяви без розгляду.
Відповідно до п.5 ч.1 ст. 240 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо, зокрема, надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.
Відповідно до ч. 3 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України кожна особа, яка звернулась за судовим захистом, розпоряджається своїми вимогами на свій розсуд, крім випадків, встановлених цим кодексом.
Голова комісії, її члени або ліквідатор юридичної особи представляють її у відносинах з третіми особами та виступають у суді від імені юридичної особи, яка припиняється (ст. 105 Цивільного кодексу України).
Приймаючи до уваги повноваження представника позивача на звернення з даною заявою, які підтверджуються копією витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, та виходячи з принципу диспозитивності судового процесу, суд вважає необхідним прийняти подане клопотання та залишити позов Охтирського районного територіального центру соціального обслуговування без розгляду.
Керуючись ст. ст. 240, 248, 256, 295, 297, п. 15.5 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Позовну заяву Охтирського районного територіального центру соціального обслуговування до Охтирської районної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження - залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в п'ятнадцятиденний строк з дня її проголошення.
Суддя І.Г. Шевченко