Ухвала від 05.02.2018 по справі 804/902/18

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

05 лютого 2018 року Справа № 804/902/18

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Тулянцева І.В., розглянувши матеріали позовної заяви Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області до Комунального закладу освіти Миколаївський дошкільний навчальний заклад про застосування заходів реагування, -

ВСТАНОВИВ:

До ОСОБА_1 окружного адміністративного суду надійшов позов Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області до Комунального закладу освіти Миколаївський дошкільний навчальний заклад про застосування заходів реагування.

В адміністративному позові позивачем також заявлено клопотання про відстрочення сплати судового збору, в обґрунтування якого зазначено, що кошторисом на 2018 рік видатки по загальному фонду Державного бюджету по КЕКВ 2800 "Інші поточні видатки" не передбачені, Управління не має можливості виконати ухвалу суду та сплатити судовий збір у встановленому розмірі. Просить розглянути питання щодо відстрочення сплати судового збору за подання вказаного позову до суду.

Частиною 1 статті 133 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою зменшити розмір належних до оплати судових витрат чи звільнити від їх оплати повністю або частково, чи відстрочити або розстрочити сплату судових витрат на визначений строк.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку про наявність підстав для відстрочення позивачу сплати судового збору за подання позовної заяви до Комунального закладу освіти Миколаївський дошкільний навчальний заклад про застосування заходів реагування до ухвалення судового рішення по суті позовних вимог у справі.

Адміністративний позов відповідає вимогам встановленим статтями 160, 161 Кодексу адміністративного судочинства України, підсудний ОСОБА_1 окружному адміністративному суду та підстав для його повернення або відмови у відкритті провадження у справі не має.

З матеріалів адміністративного позову порушень строків, передбачених статтею 122 Кодексу адміністративного судочинства України, не вбачається.

Керуючись статтями 160, 171 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-

УХВАЛИВ:

Відстрочити Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області до Комунального закладу освіти Миколаївський дошкільний навчальний заклад про застосування заходів реагування до ухвалення судового рішення по суті позовних вимог у справі №804/902/18.

Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області до Комунального закладу освіти Миколаївський дошкільний навчальний заклад про застосування заходів реагування.

Відкрити провадження в адміністративній справі № 804/902/18 за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області до Комунального закладу освіти Миколаївський дошкільний навчальний заклад про застосування заходів реагування.

Розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) учасників справи.

Призначити справу до розгляду у судовому засіданні на 05 березня 2018 року о 10:50 у приміщенні ОСОБА_1 окружного адміністративного суду за адресою: м.Дніпро, вул. Академіка Чекмарьова, 5, зала судових засідань 2 .

Здійснювати розгляд адміністративної справи одноособово суддею Тулянцева І.В..

Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позов (у разі заперечення проти позову) протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії цієї ухвали, разом із доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача.

Встановити позивачу строк для подання відповіді на відзив протягом п'яти днів з дня отримання відзиву на позов.

Встановити відповідачу строк для подання заперечень на відповідь на відзив протягом п'яти днів з дня отримання відповіді на відзив.

Частиною 3 ст.261 КАС України визначено що треті особи мають право подати пояснення щодо позову у строк, встановлений судом в ухвалі про відкриття провадження у справі, а щодо відзиву протягом десяти днів з дня отримання.

Інформацію щодо адміністративної справи № 804/902/18 учасники даної справи можуть отримати на офіційному порталі судової влади України у мережі Інтернет (веб-адреса сторінки: http://adm.dp.court.gov.ua/sud0470/gromadyanam/csz/.).

Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі надіслати учасникам справи.

Особи, які беруть участь у справі, або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного, та документа, що засвідчує повноваження їх представників.

Ухвала набирає законної сили в порядку статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в строки передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України окремо від рішення суду у випадку, передбаченому п.5 ч. 1 статті 294 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи ухвала суду оскаржується до ОСОБА_1 апеляційного адміністративного суду через ОСОБА_1 окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя ОСОБА_2