Справа № 758/15988/17
3/758/734/18 Категорія 255
19 лютого 2018 року cуддя Подільського районного суду м.Києва Бородій В. М., розглянувши матеріали, які надійшли з управління патрульної поліції в місті Києві, протокол серії АА 178474, про притягнення до відповідальності за адміністративне правопорушення:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1,
за ст.173 КУпАП,-
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, 26.11.2017 року, близько 00 години 40 хвилин, ОСОБА_1, в місті Києві, по вулиці Кирилівська, 129, нецензурно лаялась в бік лікарів КШД, кидалась в бійку до працівників поліції при цьому перебувала в п'яному вигляді.
ОСОБА_1 в судове засідання з'явилась, свою вину у вчиненні правопорушення передбаченого ст.173 КУпАП категорично заперечувала та пояснила, що нецензурною лайкою не виражалась, в бійку не кидалась.
Дослідивши і перевіривши в судовому засіданні матеріали справи, а саме протокол про адміністративне правопорушення, протокол про адміністративне затримання, відеозапис з УПП у місті Києві, надісланий на запит Подільського районного суду міста Києва на якому відображені зовсім інші події, які жодним чином не відносяться до ОСОБА_1
Проаналізувавши досліджені докази, суд встановив, що справа підлягає закриттю за недостатністю доказів, які підтверджують склад адміністративного правопорушення, оскільки згідно положення ст.62 Конституції України, винуватість особи повинна бути доведена у встановленому законом порядку. Обвинувачення не може ґрунтуватись на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.
Відповідно до ст.247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 - підлягає закриттю за недостатністю доказів, які підтверджують в його діях склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 173, 247, 294, 307, 308 КУпАП, суд,-
Справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 - закрити за недостатністю доказів, які підтверджують в її діях склад адміністративного правопорушення передбаченого ст.173 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена особою, щодо якої її винесено, її захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках передбачених ч.5 ст.7 КУпАП, протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Скарга подається до Апеляційного суду міста Києва через Подільський районний суд міста Києва.
Суддя В. М. Бородій