Постанова
Іменем України
Справа № 712/14034/17 Провадження № 3/712/ 78 /18
16 лютого 2018року, суддя Соснівського районного суду м. Черкаси Рябуха Ю.В., розглянувши матеріали справи відносно
ОСОБА_1 , 24.01.1986р.н., прож. ІНФОРМАЦІЯ_1,
не працюючого, ІПН невідомий,
за ст.173 КпАП України
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії АА №321016 від 11.11.2017 р.: 11.11.2017року близько 03-00 год. гр. ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння в громадському місці, в під'їзді будинку №14 по вул. Одеська в м. Черкаси, висловлювався нецензурною лайкою, при цьому стукав у двері квартир, стукав в двері квартири №44, чим порушував громадський порядок і спокій громадян.
ОСОБА_1 в судове засідання не з»явився, причини неявки не повідомив, про час та місце судового засідання повідомлявся належним чином.
Вина ОСОБА_1 підтверджується також матеріалами справи, а саме:
-протоколом серії АА №321016 від 11.11.2017р.;
-поясненнями.
Дослідивши матеріали справи, вважаю що в діях останнього наявний склад адміністративного правопорушення передбаченого ст.173 КпАП України, а саме: дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян.
Відповідно до вимог п.7 ст. 247 КпАП України провадження по адміністративному правопорушенню не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КпАП України.
Вимогами ч.2ст. 38 КпАП України встановлено, що справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня його виявлення. Адміністративне правопорушення вчинене 11.11.2017, тобто на час розгляду справи сплив строк накладення адміністративного стягнення, у зв'язку з чим провадження по справі підлягає закриттю.
Керуючись ч. 2 ст. 38, ст. 247 КпАП України,
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст.173 КпАП України .
Провадження по справі про адміністративне правопорушення про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст.173КУпАП закрити в зв»язку зі спливом строку накладення адміністративного стягнення.
Постанова судді може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя Соснівського
районного суду м. Черкаси ОСОБА_2