Справа № 676/799/18
Номер провадження 2-а/676/76/18
про залишення позовної заяви без руху
06 лютого 2018 року м. Кам'янець-Подільський
Суддя Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Бондар О.О., розглянувши матеріали за позовною заявою ОСОБА_1 до Кам'янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, інспектора сектору реагування патрульної поліції ОСОБА_2 про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії БР№117738 від 25.01.2018 року,-
Позивач звернувся до суду з позовом до Кам'янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, інспектора сектору реагування патрульної поліції ОСОБА_2 про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії БР№117738 від 25.01.2018 року.
Позовні вимоги обґрунтовує тими обставинами, що постановою про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії БР№117738 від 25.01.2018 року його притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.6 ст.121КУпАП, у виді штрафу в сумі 170 гривень. Порушення ч.6 ст.121 КУпАП він не вчиняв, тому вважає оскаржувану постанову незаконною, винесеною з порушенням вимог чинного законодавства України та такою, що підлягає скасуванню. Позивач просить скасувати постанову про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії БР№117738 від 25.01.2018 року, закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення.
Подана позовна заява не відповідає вимогам зазначеним в п.2 ч.5 ст.160 КАС України, оскільки має містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, імя та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), відомі номери засобів зв'язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти.
Позивачем в позовній заяві зазначено відповідачем інспектора сектору реагування патрульної поліції ОСОБА_2, який не є юридичною особою.
Згідно ч1.ст. 169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст.ст. 169 КАС України,
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Кам'янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, інспектора сектору реагування патрульної поліції ОСОБА_2 про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії БР№117738 від 25.01.2018 року - залишити без руху і надати позивачу строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кам'янець-Подільського
міськрайонного суду ОСОБА_3О