Ухвала від 19.02.2018 по справі 535/1255/17

Справа № 535/1255/17

Провадження № 2/535/39/18

УХВАЛА

19 лютого 2018 року Котелевський районний суд Полтавської області в складі: головуючого судді Якименко Т.О., при секретарі Балала Л.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Приватного сільськогосподарського підприємства «Святослав» про визнання договору оренди землі припиненим та про зобов'язання повернути земельну ділянку,

ВСТАНОВИВ:

Представник позивача ОСОБА_2, яка діє на підставі довіреності від 06.12.2017 року, звернулася до суду з позовом до відповідача про визнання договору оренди землі припиненим та про зобов'язання повернути земельну ділянку. Позов заявлено з підстав закінчення договірних відносин між сторонами, у зв'язку з чим порушується право позивача на вільне володіння і користування своєю власністю

Позивачка ОСОБА_1 у судове засідання не з'явилась, по невідомій суду причині, про час і місце розгляду справи була повідомлена у встановленому законом порядку.

Представники позивачки - ОСОБА_2 та ОСОБА_3 у судовому засіданні позов підтримали в повному обсязі, з підстав викладених у позовній заяві.

Представник відповідача - ПСП "Святослав" ОСОБА_4 в судовому засіданні позов не визнав повністю пояснивши, що позивачка добровільно уклала договір оренди землі з ПСП "Святослав" у 2010 році строком на 10 років, а у 2015 році нею добровільно підписано з ПСП "Святослав" додаткову угоду, відповідно до якої продовжено термін договору оренди землі строком на 7 років та збільшено розмір орендної плати, яку позивачка постійно отримує і притензій до орендних відносин не заявляла.

Крім того представник відповідача заявив клопотання про про відкладення судового засідання та виклик позивачки ОСОБА_1 для дачі нею особистих пояснень у судовому засіданні.

Відповідно до п. 4 ч.2 ст. 223, ч.1 ст. 240 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні, якщо визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутності, дала особисті пояснення. Викликати позивача або відповідача для особистих пояснень можна і тоді, коли в справі беруть участь їх представники

Оскільки, суд вважає за необхідне заслухти судовому засідання особисті пояснення позивачки ОСОБА_1, а тому необхідно відкласти розгляд справи по суті та викликати позивачку у судове засідання.

Керуючись ст. 223, ст. 240, ст. 260, ст. 353 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до Приватного сільськогосподарського підприємства «Святослав» про визнання договору оренди землі припиненим та про зобов'язання повернути земельну ділянку та призначити судове засідання з розгляду справи на 19 березня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні Котелевського районного суду Полтавської області.

Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя

Попередній документ
72261214
Наступний документ
72261216
Інформація про рішення:
№ рішення: 72261215
№ справи: 535/1255/17
Дата рішення: 19.02.2018
Дата публікації: 22.02.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Котелевський районний суд Полтавської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів найму (оренди)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (10.04.2019)
Результат розгляду: Приєднано до матеріалів справи
Дата надходження: 17.10.2018
Предмет позову: про визнання договору оренди землі припиненим та розірвання його й зобов»язання повернути земельну ділянку