Постанова від 07.02.2018 по справі 710/54/18

Справа № 710/54/18 Провадження № 3/710/52/18

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07.02.2018 м. Шпола

Суддя Шполянського районного суду Черкаської області Побережна Н.П., розглянувши матеріали, які надійшли від Шполянського ВП Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця селище Новий Ургал, Верхнєбуреїнського району Хабаровського краю, жителя та зареєстрованого ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, паспорт серії НЕ №663746, виданий Шполянським РВ УМВС України в Черкаській області 04.04.2012, реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1, інші відомості про особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, суду не відомі, за ч.1 ст.173-2 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

07.01.2018 року, близько 23 год. 00 хв. ОСОБА_1 в м. Шпола, по вул. Дніпровській, 21, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вчинив сварку з дружиною ОСОБА_2 та тещею ОСОБА_3, в ході якої виражався на їхню адресу нецензурною лайкою, розбив скло вікна, чим вчинив насильство в сім'ї, тобто умисно вчинив дії психологічного характеру, внаслідок чого була завдана шкода психологічному здоров'ю потерпілих.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП.

В суд ОСОБА_1 з'явився, свою вину визнав повністю.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні даного адміністративного правопорушення стверджується матеріалами справи, зокрема, даними протоколу про адміністративне правопорушення серія ГП № 638637 від 12.01.2018 (а.с. 1), який складений відповідно до вимог чинного закону, рапортом ст. інспектора-чергового Шполянського ВП ГУНП майора поліції ОСОБА_4 (а.с.2), поясненням потерпілої ОСОБА_3 (а.с.3), поясненням потерпілої ОСОБА_1 (а.с. 4), поясненням правопорушника ОСОБА_1 (а.с. 5).

Таким чином, на підставі вказаних доказів вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП, доказана.

Обставини, що пом'якшують відповідальність ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, судом не встановлено.

Обставини, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, судом не встановлено.

З урахуванням вимог ст.58 Конституції України, в якій зазначено, що Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи, з урахуванням вищевикладеного, особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, відсутності обставин, що пом'якшують та обтяжують відповідальність, за вчинене адміністративне правопорушення, обставин вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, суд вважає, що на ОСОБА_1 необхідно накласти мінімальне адміністративне стягнення, передбачене санкцією статті, у виді штрафу у розмірі десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Оскільки ОСОБА_1 піддається адміністративному стягненню, суддя стягує з нього судовий збір в сумі 352,40 грн., відповідно до ст.40-1, ч.5 ст.283 КУпАП.

Керуючись ст. 58 Конституції України, ст.ст. 33-35, 40-1, 252, 280, 283, 288 ст. 294, 307, 308 КУпАП, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП, піддати адміністративному впливу та накласти мінімальне адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 170 грн., який стягнути в дохід держави (призначення платежу: 21081100, протокол ГП № 638637, отримувач УК у Шполянському районі/отг м. Шпола, код отримувача 38031276, банк отримувача ГУ ДКСУ у Черкаській області, МФО 854018, рахунок № 31411542700659).

Штраф має бути сплачений порушником не пізніше, як протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження даної постанови - не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

У разі несплати правопорушником ОСОБА_1 штрафу у строк, встановлений статтею 307 КУпАП, штраф підлягає стягненню із правопорушника у примусовому порядку у подвійному розмірі - в сумі 340 грн., відповідно до ст.308 КУпАП

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця селище Новий Ургал, Верхнєбуреїнського району Хабаровського краю, жителя та зареєстрованого ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, паспорт серії НЕ №663746, виданий Шполянським РВ УМВС України в Черкаській області 04.04.2012, реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1, інші відомості про особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, суду не відомі, судовий збір в сумі 352,40 грн. на користь Державної судової адміністрації України, вул. Липська, 18/5, м. Київ, 01601, код ЄДРПОУ 26255795 (отримувач коштів - ГУК у м. Києві/м. Київ/22030106, код за ЄДРПОУ 37993783, банк отримувача Головне управління Державної казначейської служби України у м. Києві, код банку отримувача 820019, рахунок отримувача 31215256700001, код класифікації доходів бюджету 22030106).

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга може бути подана до Апеляційного суду Черкаської області через Шполянський районний суд Черкаської області протягом десяти днів з дня винесення даної постанови.

Суддя Н.П. Побережна

Попередній документ
72083822
Наступний документ
72083824
Інформація про рішення:
№ рішення: 72083823
№ справи: 710/54/18
Дата рішення: 07.02.2018
Дата публікації: 08.02.2018
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Шполянський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування