Ухвала від 07.02.2018 по справі 500/540/18

Справа № 500/540/18

Провадження № 2-а/500/49/18

УХВАЛА

"07" лютого 2018 р. Суддя Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Адамов А.С., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Одеської митниці Державної Фіскальної Служби України про оскарження рішення митного органу у справі про притягнення до адміністративної відповідальності,

ВСТАНОВИВ:

05.02.2017 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Одеської митниці Державної Фіскальної Служби України про оскарження рішення митного органу у справі про притягнення до адміністративної відповідальності, в якому просить визнати протиправною та скасувати постанову заступника начальника митниці - начальника управління протидії митним порушенням та міжнародної взаємодії Одеської митниці ДФС ОСОБА_2 в справі про порушення митних правил №1291/50000/17 по ст. 485 МК України від 10.01.2018р.

Дослідивши матеріали позовної заяви, проаналізувавши положення чинного законодавства, суддя дійшов наступного.

Відповідно до п. 2 ч. 5 ст.160 КАС України, позовній заяві зазначаються: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), відомі номери засобів зв'язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти.

Так, у позовній заяві позивачем зазначено відповідача -Одеську митну Державну Фіскальну Службу України. Проте у позовних вимогах позивач просить визнати протиправною та скасувати постанову заступника начальника митниці - начальника управління протидії митним порушенням та міжнародної взаємодії Одеської митниці ДФС ОСОБА_2 Тобто позовні вимоги ОСОБА_1 не узгоджується із суб'єктним складом сторін за позовом.

Відповідно до ч. 1 ст. 169 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

За таких обставин, виявлені недоліки мають бути усунені шляхом визначення суб'єктного складу сторін із узгодженням із викладеними позовними вимогами.

При таких обставинах позов повинен бути залишений без руху, а позивачу наданий термін для усунення недоліків.

Керуючись ст.ст. 160, 169, 243, 248 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Одеської митниці Державної Фіскальної Служби України про оскарження рішення митного органу у справі про притягнення до адміністративної відповідальності - залишити без руху.

Надати ОСОБА_1 строк для усунення вказаних недоліків - 10 днів з дня вручення ухвали.

Роз'яснити ОСОБА_1, що у разі невиконання у зазначений строк наведених в ухвалі вимог, адміністративний позов, у відповідно до ч. п 1 ч. 4 ст. 169 КАС України буде йому повернутий.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржувану ухвалу, протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. У разі якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повної ухвали.

Суддя: ОСОБА_3