Справа № 2-833/11
нп 4-с/490/11/2018
Центральний районний суд м. Миколаєва
16 січня 2018 року суддя Центрального районного суду м. Миколаєва Черенкова Н.П., розглянувши скаргу Публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський акціонерний банк" на дії державного виконавця Центрального відділу Державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області ОСОБА_1 щодо винесення постанови про повернення виконавчого документа стягувачу, боржник - ОСОБА_2,-
12.01.2018 року ПАТ "Всеукраїнський акціонерний банк" звернувся до суду з даною скаргою на дії державного виконавця Центрального відділу Державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області ОСОБА_1 щодо винесення постанови про повернення виконавчого документа стягувачу від 27.11.2017 року ЄДРВП №40014898.
У відповідності до ч. 1 ст. 58 ЦПК України юридична особа бере участь у справі через свого керівника або члена виконавчого органу, уповноваженого діяти від її імені відповідно до закону, статуту, положення (самопредставництво юридичної особи), або через представника.
Згідно п. 1 ч. 1 ст. 62 ЦПК України повноваження представників сторін та інших учасників справи мають бути підтверджені такими документами: 1) довіреністю фізичної або юридичної особи.
Частиною 3 ст. 62 ЦПК України передбачено, що довіреність від імені юридичної особи видається за підписом (електронним цифровим підписом) посадової особи, уповноваженої на це законом, установчими документами.
Дана заява підписана представником ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» - ОСОБА_3, яка діє на підставі довіреності від 22.03.2017 року, виданої без права передоручення терміном дії до 31.12.2017 року включно. Тобто станом на день звернення із скаргою до суду строк дії довіреності закінчився.
Відповідно до п.1 ч.1 ст.248 ЦК України представництво за довіреністю припиняється у разі закінчення строку довіреності.
Згідно п.1 ч. 4 ст.185 ЦПК України заява повертається, коли заяву подано особою, яка не має процесуальної дієздатності, не підписано, або підписано особою, яка не має права її підписувати.
Таким чином, скарга підлягає поверненню, оскільки вона підписана особою, повноваження якої припинилися в зв'язку із закінченням строку довіреності.
Керуючись п.1 ч.4 ст.185 ЦПК України,
Керуючись ст. ст. 58, 62, п. 1 ч. 4 ст. 185 ЦПК України, суддя, -
Скаргу Публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський акціонерний банк" на дії державного виконавця Центрального відділу Державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області ОСОБА_1 щодо винесення постанови про повернення виконавчого документа стягувачу, боржник - ОСОБА_2 - повернути скаржнику.
Роз'яснити право повторного звернення до суду.
Ухвала може бути оскаржена в строки та в порядку, передбаченому ст. ст. 354 - 355 ЦПК України.
Суддя Н.П. Черенкова
| № рішення: | 71983615 |
| № справи: | 2-833/11 |
| Дата рішення: | 16.01.2018 |
| Дата публікації: | 05.02.2018 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Цивільне |
| Суд: | Центральний районний суд м. Миколаєва |
| Категорія справи: | Цивільні справи (до 01.01.2019); В порядку ЦПК України; Скарги на дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби, що розглядаються в порядку цивільного судочинства |
| Стадія розгляду: | Виконання рішення (11.10.2011) |
| Дата надходження: | 14.09.2011 |
| Предмет позову: | про стягнення заборгованості по заробітній платі |