Ухвала від 02.02.2018 по справі 820/4330/17

УХВАЛА

02 лютого 2018 р.Справа № 820/4330/17

Харківський апеляційний адміністративний суд у складі:

судді доповідача: Мельнікової Л.В., суддів: Калитки О. М. , Калиновського В.А. , розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДФС у Харківській області на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 12.12.2017р. по справі № 820/4330/17

за адміністративним позовом дочірнього підприємства "Харківський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"

до Головного управління ДФС у Харківській області

про скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 12.12.2017р. задоволено частково адміністративний позов дочірнього підприємства "Харківський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" до Головного управління ДФС у Харківській області про скасування податкових повідомлень-рішень.

На зазначену постанову Головним управлінням ДФС у Харківській області подано апеляційну скаргу.

Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 03.01.2018 р. зазначена апеляційна скарга залишена без руху та надано строк для усунення недоліків скарги.

Враховуючи, що вимоги ухвали про залишення апеляційної скарги без руху виконані, недоліки усунені, перешкод для прийняття апеляційної скарги Харківським апеляційним адміністративним судом та відкриття апеляційного провадження не встановлено.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку, визначеного ст. 297 КАС України, і строків апеляційного оскарження, передбачених ст. 295 КАС України, відсутні підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження (ст. 299 КАС України).

З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття провадження у справі відсутні.

Керуючись ст.ст. 293, 295-297, 300 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДФС у Харківській області на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 12.12.2017р. по справі № 820/4330/17 за адміністративним позовом дочірнього підприємства "Харківський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" до Головного управління ДФС у Харківській області про скасування податкових повідомлень-рішень.

Встановити учасниками справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи протягом 10 днів від дати отримання копії ухвали.

Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя доповідач (підпис)Л.В. Мельнікова

Судді(підпис) (підпис)О.М. Калитка В.А. Калиновський

Попередній документ
71978917
Наступний документ
71978919
Інформація про рішення:
№ рішення: 71978918
№ справи: 820/4330/17
Дата рішення: 02.02.2018
Дата публікації: 06.02.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Залишено без руху (05.08.2021)
Дата надходження: 23.07.2021
Предмет позову: про скасування податкових повідомлень-рішень
Розклад засідань:
21.05.2020 00:00 Касаційний адміністративний суд
30.06.2020 10:00 Харківський окружний адміністративний суд
21.07.2020 10:00 Харківський окружний адміністративний суд
27.08.2020 11:30 Харківський окружний адміністративний суд
22.09.2020 10:00 Харківський окружний адміністративний суд
15.10.2020 15:30 Харківський окружний адміністративний суд
10.11.2020 14:30 Харківський окружний адміністративний суд
27.01.2021 10:30 Другий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БІЛОУС О В
ДАШУТІН І В
РУСАНОВА В Б
Юрченко В.П.
суддя-доповідач:
БІЛОУС О В
ДАШУТІН І В
МЕЛЬНИКОВ Р В
МЕЛЬНИКОВ Р В
РУСАНОВА В Б
Юрченко В.П.
відповідач (боржник):
Головне управління Державної податкової служби у Харківській області, утворене на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби України
Головне управління Державної податкової служби України у Харківській області
Головне Управління Державної фіскальної служби у Харківській області
Головне управління ДПС у Харківській області
Головне управління ДФС у Харківській області
заявник касаційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у Харківській області, утворене на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби України
Головне Управління Державної фіскальної служби у Харківській області
заявник про виправлення описки:
Головне управління ДПС у Харківській області, утворене на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби України
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Головне управління Державної податкової служби України у Харківській області
позивач (заявник):
Дочірнє підприємство "Харківський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
Дочірнє підприємство "Харківський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
представник позивача:
Адвокат Радигін Євген Станіславович
суддя-учасник колегії:
БЛАЖІВСЬКА Н Є
ВАСИЛЬЄВА І А
ЖЕЛТОБРЮХ І Л
ЖИГИЛІЙ С П
ПАСІЧНИК С С
ПЕРЦОВА Т С
ШИШОВ О О
ЯКОВЕНКО М М