Справа № 676/2041/17
Номер провадження 6/676/21/18
29 січня 2018 року .
Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
в складі: головуючої судді - Семенюк В.В.
при секретарі - Бандурі І.М. ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кам'янець-Подільський заяву представника заявника ПАТ КБ «Приват Банк» ОСОБА_1 про виправлення описки у виконавчому листі по цивільній справі № 676/2041/17 , -
Представник заявника ПАТ КБ «Приват Банк» ОСОБА_1 звернулася до суду із
заявою про виправлення описки у виконавчому листі по цивільній справі № 676/2041/17, провадження № 2/676/1381/17 від 31.08.2017 року, де невірно вказано ІПН боржника
ОСОБА_2 , а саме: НОМЕР_1 замість НОМЕР_2. Зазначена помилка є перешкодою для пред'явлення виконавчого листа для виконання у державну виконавчу службу.
Сторони в судове засідання не з'явилися, хоча про день та час розгляду справи повідомлялися своєчасно, належним чином. Суд вважає за можливе справу розглядати у їх відсутності.
Відповідно до вимог ч. 2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що описка підлягає виправленню.
Те, що ІПН боржника ОСОБА_2 є НОМЕР_2 , а не НОМЕР_1 підтверджується матеріалами цивільної справи № 676/2041/17, провадження 2/676/1381/17 за позовом ПАТ КБ «Приват Банк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором та довідкою Державної фіскальної служби України.
Частиною 1 статті 432 ЦПК України передбачено, що суд , який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Керуючись ст. 432 ЦПК України, -
Заяву представника заявника ПАТ КБ «Приват Банк» ОСОБА_1 - задовольнити.
Виправити помилку у виконавчому листі по цивільній справі № 676/2041/17, провадження № 2/676/1381/17 від 31.08.2017 року, вказавши ІПН боржника ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, НОМЕР_2.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом 15 днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення , має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом 15 днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Кам'янець-Подільського
міськрайонного суду : ОСОБА_3В