Справа № 504/3726/17
Провадження № 3/504/31/18
25.01.2018смт. Доброслав
Суддя Комінтернівського районного суду Одеської області Барвенко В.К., розглянувши матеріали, які надійшли з Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності:
гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
громадянка України, Красносільська амбулаторія, реєстратор,
депутат Красносільської сільської ради Лиманського району
Одеської області
фактично проживає та зареєстрована за адресою:
Одеська область, Лиманський район,
с. Красносілка, вул. Садова, 6-Б,
ІПН НОМЕР_1,
у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
За змістом протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язаного з корупцією від 23 жовтня 2017 року № 360, який складений оперуповноваженим Управління захисту економіки в Одеській області ДЕЗ НП України ОСОБА_2 ОСОБА_1 порушила вимоги ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», а саме, будучи депутатом Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області, несвоєчасно, без поважних на то причин, подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, а саме 10.05.2017 року, тоді як граничний термін подання цієї декларації був визначений до 01.05.2017 року.
В судовому засідання ОСОБА_1 свою вину в інкримінованому їй адміністративному правопорушенні не визнала, пояснила, що не мала умислу на неподання декларації, а не подала її вчасно через відсутність вдома комп'ютера, Інтернету, і подала декларацію за допомогою техніки сільської ради та відповідних осіб, які усвідомлювали як заповняти декларацію.
Прокурор Комінтернівської місцевої прокуратури Одеської області просив визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні даного адміністративного правопорушення, і притягнути її до адміністративної відповідальності.
Судом витребувались за клопотанням представника ОСОБА_1 з органу Національної поліції матеріали перевірки, однак ці матеріали з 05.01.2018 року до суду не надіслані.
У відповідності до ст.38 КпАП України якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення адміністративного правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніше як через три місяці з дня його виявлення.
Протокол про адміністративне правопорушення складений 23.10.2017 року, на момент фактичного розгляду справи строки накладення адміністративного стягнення пропущенні.
Відповідно до положень п.7 ст.247 КпАП України провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за умови закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
Керуючись ст.ст. 24, 27, 33-35, 37, 38, 172-6 ч.1, 221, 283,284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 за ознаками адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172 -6 ч.1 КУпАП, - закрити у зв'язку із спливом строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, протягом десяти днів від дня її винесення.
Суддя В.К. Барвенко