24 січня 2018 року
м. Київ
справа № 128/2760/15-ц
провадження № 61-2172ск18
Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Штелик С. П. розглянув касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 14 червня 2017 року та ухвалу апеляційного суду Вінницької області від 17 листопада 2017 року в справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання майна, квартири особистою приватною власністю; за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - публічне акціонерне товариство «Укргазбанк», про визнання майна, квартири спільною сумісною власністю подружжя, поділ майна подружжя, визнання права власності на частку квартири, усунення перешкод у користуванні квартирою,
07 грудня 2017 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ надійшла касаційна скарга ОСОБА_1 на рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 14 червня 2017 року та ухвалу апеляційного суду Вінницької області від 17 листопада 2017 року, здана до поштового відділення 02 грудня 2017 року, про що свідчить штемпель на конверті.
Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ від 08 грудня 2017 року касаційну скаргу залишено без руху та надано строк для усунення її недоліків, а саме - для надання доказів про оплату судового збору за подання касаційної скарги.
15 грудня 2017 року набрав чинності закон України № 2147-VIII від 3 жовтня 2017 року «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».
Відповідно до пункту 4 розділу XIII Перехідні положення ЦПК України, у редакції Закону України № 2147-VIII від 3 жовтня 2017 року, касаційні скарги (подання) на судові рішення у цивільних справах, які подані і розгляд яких не закінчено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, передаються до Касаційного цивільного суду та розглядаються спочатку за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.
На виконання вимог ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ від 08 грудня 2017 року ОСОБА_1 до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду направлено оригінал квитанції про сплату судового збору в розмірі 3532 грн 32 коп.
Касаційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 392 ЦПК України.
Наведені в касаційній скарзі доводи містять підстави, передбачені частиною другою статті 389 ЦПК України, для відкриття касаційного провадження.
Керуючись статтями 394, 395 ЦПК України,
Відкрити касаційне провадження у даній справі.
Витребувати з Вінницького міського суду Вінницької області цивільну справу № 182/2760/15-ц за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання майна, квартири особистою приватною власністю; за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - публічне акціонерне товариство «Укргазбанк», про визнання майна, квартири спільною сумісною власністю подружжя, поділ майна подружжя, визнання права власності на частку квартири, усунення перешкод у користуванні квартирою.
Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз'яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 16 лютого 2018 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С. П. Штелик