Номер провадження № 22-ц/785/10356/13
Головуючий у першій інстанції ОСОБА_1
Доповідач Гайворонський С. П.
про призначення справи до розгляду
27.12.2013 року м. Одеса
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області в складі:
Головуючого : Гайворонського С.П.,
Суддів : Виноградової Л.Є., Кононенко Н.А.,
заслухавши доповідь судді-доповідача ОСОБА_2 про проведення підготовчих дій до апеляційного розгляду матеріалів за апеляційною скаргою ОСОБА_3 в інтересах Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» на рішення Іванівського районного суду Одеської області від 09 липня 2013 року по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_4 до Іванівської селищної ради Іванівського району Одеської області, Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» про визнання права власності на спадкове майно,
встановила:
При підготовці даних матеріалів до апеляційного розгляду виконано усі дії, передбачені ст. ст. 297, 298, 301 ЦПК України.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України, колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області,
ухвалила:
Закінчити проведення підготовчих дій до апеляційного розгляду матеріалів за апеляційною скаргою ОСОБА_3 в інтересах Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк».
Призначити дані матеріали до розгляду на 31 січня 2014 року о 09 годині 30 хвилин в приміщені апеляційного суду Одеської області за адресою: м. Одеса, вул. Гайдара, 24-а.
Про час та місце судового розгляду повідомити сторони.
Судді апеляційного суду
Одеської області ОСОБА_2
ОСОБА_5
ОСОБА_6